تاکید صالح و الکاظمی بر تسریع در تکمیل کابینه عراق، لزوم همبستگی همگان برای از بین بردن داعش

به گزارش مجله سامی، رئیس جمهور و نخست وزیر عراق امروز بر تسریع در فرایند تکمیل کابینه این کشور تاکید کردند.

تاکید صالح و الکاظمی بر تسریع در تکمیل کابینه عراق، لزوم همبستگی همگان برای از بین بردن داعش

به گزارش گروه بین الملل مجله سامی به نقل از سایت بغداد الیوم، در بیانیه دفتر ریاست جمهوری عراق آمده است: برهم صالح رئیس جمهور و مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق امروز در کاخ السلام با هم ملاقات کردند.

این بیانیه اضافه کرد: در این ملاقات بر لزوم تسریع در تکمیل کابینه وزارتی با معرفی شخصیت های کاردان و سالم و حمایت از دولت در اجرای برنامه های مصوب مجلس در زمینه زمینه سازی برای اجرای انتخاباتی زودهنگام و پاسخ به خواسته های مشروع عراقی ها درباره اصلاحات مورد نظر تاکید شد.

این بیانیه توضیح داد: رئیس جمهور و نخست وزیر بر اهمیت دنبال کردن سیاستی متوازن از سوی عراق در قبال محیط منطقه ای و بین المللی خود با تکیه بر احترام به حاکمیت عراق تاکید نمودند.

این بیانیه اضافه کرد: دوطرف همچنین بر لزوم رسیدگی و حل و فصل بحران های عراق و اعطای اولویت به مبارزه با شیوع ویروس کرونا و حمایت از مراجع بهداشتی برای انجام وظیفه به بهترین نحو ممکن و ایجاد راه چاره برای چالش های مالی و تامین اوضاع معیشتی همه شهفرایندان تاکید نمودند.

براساس این بیانیه، الکاظمی و صالح تاکید نمود که مرحله کنونی نیازمند وحدت کوشش ها و همیاری همگان برای ازن بین بردن کانون های هسته های تروریستی داعش و پاسداری از دستاوردهای حاصل شده و تداوم فرایند پیروزی ها در راستای تامین امنیت و ثبات عراقی ها تاکید شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1060

به "تاکید صالح و الکاظمی بر تسریع در تکمیل کابینه عراق، لزوم همبستگی همگان برای از بین بردن داعش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید صالح و الکاظمی بر تسریع در تکمیل کابینه عراق، لزوم همبستگی همگان برای از بین بردن داعش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید