ترامپ: قصد ندارم خیلی زودهنگام اعلام پیروزی کنم

به گزارش مجله سامی، رئیس جمهور آمریکا صبح روز سه شنبه (به وقت محلی) در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفت که قصد ندارد خیلی زودهنگام در انتخابات اعلام پیروزی کند.

ترامپ: قصد ندارم خیلی زودهنگام اعلام پیروزی کنم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، همزمان با آغاز روز رای گیری انتخابات ریاست جمهوری، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت که احساس خوبی درباره پیروزی در روز رای گیری داشته و پیش بینی کرد که پیروزی بزرگی در ایالت های کلیدی نظیر فلوریدا و آریزونا بدست آورد.

وی که تلفنی با فاکس نیوز مصاحبه می کرد، با صدایی گرفته گفت: ما احساس خیلی خوبی داریم.

رئیس جمهور آمریکا گفت که انتظار دارد در تمامی ایالت های کلیدی که نتیجه انتخابات را مشخص خواهد کرد پیروز شود، اما وی قصد ندارد خیلی زودهنگام اعلام پیروزی کند.

وی گفت: ما فکر می کنیم در حال پیروزی بزرگی در تگزاس هستیم. ما فکر می کنیم در فلوریدا نیز بسیار بزرگ پیروز می شویم. ما فکر می کنیم که در حال پیروزی بزرگی در آریزونا هستیم.

ترامپ در ادامه گفت: من فکر می کنم که ما در کارولینای شمالی بسیار خوب عمل می کنیم. من فکر می کنم ما در پنسیلوانیا خوب عمل می کنیم. ما فکر می کنیم که ما در همه جا خوب عمل می کنیم.

رئیس جمهور آمریکا با حمله به جو بایدن رقیب دموکرات خود، آرای پستی که هنوز پس از روز چهارشنبه شمارش نشده باشند را وحشتناک و خطرناک توصیف کرد.

ترامپ در این مصاحبه برخی حدس ها که وی قصد دارد عصر روز سه شنبه و در حالی که آرا به اندازه کافی شمارش نشده اند اعلام پیروزی زودهنگام کند را رد کرد.

وی گفت: من فکر می کنم که ما پیروزی خواهیم داشت، اما فقط زمانی که پیروزی وجود داشته باشد. هیچ دلیلی برای بازی در آوردن وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1322

به "ترامپ: قصد ندارم خیلی زودهنگام اعلام پیروزی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: قصد ندارم خیلی زودهنگام اعلام پیروزی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید