تنها 20 درصد از مسائل مالی مربوط به تحریم است

به گزارش مجله سامی، وزیر سابق اطلاعات گفت: تنها 20 درصد از مسائل مالی کشورمان مربوط به تحریم ها است و با توانایی داخلی می توانیم از این شرایط عبور کنیم، اما بعضی مسئولان نمی خواهند علم و دانش جوانان کشورمان را باور نمایند.

تنها 20 درصد از مسائل مالی مربوط به تحریم است

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ فوری از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در مراسم گرامیداشت شهید فتنه88 حسین غلام کبیری که در مسجد امام حسین(ع) شهرری برگزار گردید، اظهار کرد: شهدا زنده هستند و خانواده و جامعه را مدیریت می نمایند و در موقعیت های حساس نیز تاثیر می گذارند.

وی گفت: شهید غلام کبیری از شهدای امنیت کشور است که در سال 88 در مبارزه با فتنه گران به شهادت رسید.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور اعلام کرد: نقشه های دشمنان تمامی ندارد، همه این اغتشاشات به خاطر ایجاد اختلال در انتخابات است و حتی برای بهمن ماه نیز برنامه ریزی نموده اند که مردم فهیم کشورمان با بصیرت و آگاهی خود اجازه نمی دهند، به نتیجه برسد.

مصلحی با اشاره به اینکه از اول انقلاب بحث نفوذ دشمن وجود داشت، توضیح داد: دشمنان با پروژه نفوذ می خواهند مردم، مسئولان و نخبگان در تصمیم گیری دچار اشتباه محاسباتی شوند و برای این موضوع تمام کوشش خود را به کار گرفته اند.

وی با اشاره به توانایی های مردم کشورمان گفت: بعضی مسئولان نمی خواهند توانایی، علم و دانش جوانان انقلابی را باور نمایند و با شعار ما نمی توانیم سعی دارند به بیگانگان وابسته شوند.

وزیر سابق اطلاعات ادامه داد: تنها 20 درصد از مسائل مالی کشورمان مربوط به تحریم ها است و لذا ما می توانیم با تکیه بر توانایی های داخل کشور و با کار و کوشش مضاعف و ریسک پذیری از شرایط نامناسب مالی عبور کنیم.

مصلحی با اشاره به کسانی که وعده دادند و امروز به بهانه اینکه در شرایط جنگ هستیم به وعده های خود عمل نمی نمایند، گفت: اگر در جنگ هستیم حالت جنگی به خود بگیرید و از پشت میزها تکان بخورید، مردم را فریب ندهید، در شرایط جنگ که نباید کارگران بیکار شوند و نارضایتی عمومی ایجاد گردد.

وی در ادامه به وعده های دروغ دشمن اشاره نمود و اضافه کرد: سه سال پیش در جریان مذاکرات برجام اعلام کردند که 2 میلیارد دلار آزاد و به داخل کشور وارد می گردد که این پول از سوییس به هلند منتقل شد و پس از انتقال به چند کشور اروپایی، اکنون در عمان است و حتی یک سِنت آن وارد کشورمان نشده است.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه دشمن در چهل سال انقلاب انواع توطئه ها را اعمال نموده است، گفت: در بحث اغتشاشات، قشر ضعیف را به بهانه مطالبه گری به خیابان آوردند که به دنبال آن ضد انقلاب ها و سلطنت طلب ها نیز وارد میدان شدند و مردم وقتی فهمیدند که دشمن اصل نظام را هدف قرار داده است، کنار رفتند.

مصلحی درباره شرایط کشور عراق اعلام کرد: همانگونه که نیروهای حشدالشعبی عراقی داعش را نابود کردند، قطعا آمریکا را هم بیرون می نمایند.

وی در خاتمه یادآور شد: هدف امام خمینی(ره) از ایجاد انقلاب تحقق سه موضوع مهم بود؛ اول تشکیل حکومت اسلامی در ایران که با تمام سختی ها به نتیجه رسید، دوم بیداری اسلامی در دنیای اسلام که امروز در حال شکل دریافت است و سوم زمینه سازی برای ظهور منجی بشریت حضرت مهدی(عج) و ایجاد حکومت جهانی اسلامی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 735

به "تنها 20 درصد از مسائل مالی مربوط به تحریم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها 20 درصد از مسائل مالی مربوط به تحریم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید