خبرنگاران اطلاع رسانی دقیق و به موقع، از نشر اخبار غیر موثق کرونا جلوگیری می نماید

به گزارش مجله سامی، کیش - خبرنگاران - دادستان کیش گفت: اطلاع رسانی دقیق، به موقع و شفاف توسط دستگاه های متولی به ساکنین کیش باعث جلوگیری از انتشار اخبار غیرموثق درخصوص پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا می گردد.

خبرنگاران اطلاع رسانی دقیق و به موقع، از نشر اخبار غیر موثق کرونا جلوگیری می نماید

به گزارش روز دوشنبه مجله سامی از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش محمد عباسی با اشاره به نقش و اهمیت اطلاع رسانی در شرایط فعلی اضافه کرد: مرکز صدا و سیمای کیش و سایر رسانه ها با اطلاع رسانی دقیق می توانند آگاهی لازم را درخصوص؛ رعایت نکات بهداشتی صحیح و علمی به مردم انتقال دهند و فرایند مقابله با ویروس کرونا را هرچه بیشتر تقویت نمایند.

وی با اشاره به این نکته که تمامی اخبار و گزارش های مربوط به ویروس کرونا و مبتلایان آن توسط دادستانی و به منظور جلوگیری از شایعه پراکنی و حفظ حقوق ساکنین جزیره کیش به دقت رصد می گردد هشدار داد: خط قرمز سیستم قضایی جزیره حفظ امنیت و آرامش ساکنین کیش است و انتشار هرگونه شایعه در این خصوص که موجب تشویش اذهان عمومی و ایجاد یاس و ناامیدی در جزیره گردد، از دیدگاه دادستانی کیش جرم محسوب می گردد.

دادستان کیش همچنین ضمن هشدار نسبت به احتکار و گرانفروشی اقلام بهداشتی در کیش تاکید نمود: برخورد دستگاه قضایی با بعضی افراد سودجو و فرصت طلب که اقدام به احتکار بعضی اقلام بهداشتی از جمله ماسک، ژل و اسپری ضدعفونی نمایند، بدون اغماض است.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 880

به "خبرنگاران اطلاع رسانی دقیق و به موقع، از نشر اخبار غیر موثق کرونا جلوگیری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اطلاع رسانی دقیق و به موقع، از نشر اخبار غیر موثق کرونا جلوگیری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید