خبرنگاران جان باختن پرستار آمریکایی بعد از رد درخواستش برای آزمایش کرونا

به گزارش مجله سامی، تهران- خبرنگاران- یکی از پرستاران بیمارستانی در دیترویت آمریکا که برای بار چهارم درخواستش درخصوص انجام آزمایش کرونا رد شده بود، جان خود را از دست داد.

خبرنگاران جان باختن پرستار آمریکایی بعد از رد درخواستش برای آزمایش کرونا

تارنمای شبکه آمریکایی ان بی سی نیوز امروز یکشنبه در مطلبی با عنوان پرستاری در دیترویت پس از آنکه برای بار چهارم از آزمایش کرونا محروم شد، جان باخت افزود: کیلا کاروتر - Kaila Corrothers در مورد مادرش دبورا گیتوود که پرستار یکی از بیمارستان های دیترویت آمریکا بوده، گفت هنگامی که به او فکر می نماید تنها چیزی که به ذهنش می رسد این است که نباید این اتفاق می افتاد.

گیتوود که در بیمارستانی در دیترویت آمریکا مشغول به کار بود تا 2 سال دیگر بازنشسته می شد. اما او حالا دیگر زنده نیست تا بخواهد بازنشستگی خود را جشن بگیرد. وی در 17 آوریل (29 فروردین) به دلیل ابتلا به کووید-19 درگذشت.

دختر دبورا می گوید، مادرش پیش از مرگ، 4 بار درخواست آزمایش کرونا داده و هر بار کارفرمایش در بیمارستان بومنت Beaumont تقاضای او را رد نموده است.

شبکه ان بی سی نیوز تا به امروز چندین بار کوشش نموده با این بیمارستان ارتباط برقرار کند اما پیروز نشده است.

دختر این پرستار اهل دیترویت همچنین در مورد بیماری مادرش افزود: علایم بیماریش از اواسط ماه مارس (اواخر اسفندماه) تعیین بود.

گیتوود 63 ساله، در 18 مارس (28 اسفند) از بخش اورژانس بیمارستان تقاضای انجام آزمایش کرونا نموده بود اما آنها به او گفته بودند علایم چندان شدیدی ندارد و از او آزمایش نمی گیرند؛ از او خواسته بودند به خانه برود و استراحت کند.

دختر گیتوود به یاد می آورد که مادرش در همان روز با سرفه شدید به خانه آمده و یک روز بعد پس از مراجعه دوباره به بیمارستان، فقط به او داروی ضدسرفه تجویز شده است.

در 27 مارس (7 فروردین) دختر این پرستار 63 ساله با دیدن بدتر شدن علایم مادرش، او را به بیمارستان می برد.

گیتوود تب 41.1 و علایم ذات الریه را داشت. در نهایت هم ابتدا کلیه ها و سپس قلبش در 20 آوریل (1 اردیبهشت) ایستاد.

دختر گیتوود می گیود: آنچه بیش از هرچیز او را آزار می دهد این است که مادرش در بیمارستانی که 31 سال در آن خدمت نموده، تحت درمان قرار نگرفته است.

تا به امروز آمریکا با دارا بودن بیش از 960 هزار و 800 مبتلا به کووید-19 و بیش از 52 هزار جان باخته، در رتبه نخست شمار مبتلایان و درگذشتاگان ناشی از کرونا واقع شده است.

2023

منبع: ایرنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 986

به "خبرنگاران جان باختن پرستار آمریکایی بعد از رد درخواستش برای آزمایش کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جان باختن پرستار آمریکایی بعد از رد درخواستش برای آزمایش کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید