خبرنگاران خاطره عجیب ستاره اسبق یووه از بوفون، پیرلو، سیگار و قهوه

به گزارش مجله سامی، تهران- خبرنگاران- ستاره اسبق باشگاه یوونتوس در یک افشاگری از اتفاقات و سنت های غیرمعمول مابین بازیکنان بانوی پیر در دوران حضورش در تورین پرده برداشت.

خبرنگاران خاطره عجیب ستاره اسبق یووه از بوفون، پیرلو، سیگار و قهوه

به گزارش خبرنگاران، نیکولاس بِنتنر فصل 2012 - 2013 را در به طور قرضی از آرسنال در یوونتوس سپری کرد و در دوران کوتاه حضور در این باشگاه سری آ را فتح کرد و از همان روزهای ابتدایی می دانست که قرار است در تورین روزهای سرگرم کننده ای را در جمع غول های ایتالیا سپری کند.

بِنتنردر گفت وگو با فایولایو گفت: نمی توانستم بچه های تیم را پیدا کنم و این موضوع کمی عجیب بود. روز اولم بود و می دانید، نابلد بودم.

وی اضافه نمود: سپس 10 یا 12 نفر از آنان را در سرویس های بهداشتی پیدا کردم؛ در حال خوردن قهوه، حرف زدن و لذت بردن از مصاحبت یکدیگر و البته سیگار به دست؛ منظره غافلگیرکننده ای بود و احساس کردم اینجا جایی است که از بودن در آن لذت خواهم برد.

به گفته ستاره دانمارکی، او در آن لحظه حتی به گفتن یک کلمه هم به هم تیمی های جدیدش نیازی نداشته و به این موضوع پی برده است که سیگار کشیدن در ایتالیا بخشی مهم از زندگی عادی است.

وی در ادامه با مطرح کردن این پرسش که شما در مواجهه با چنین صحنه ای، به این بازیکنان چه خواهید گفت؟ به طور معین در خصوص آندره آ پیرلو و جیان لوئیجی بوفون گفت: اگر به دوران فوتبالی و وسعت حرفه ای بودن آنان نگاه کنید، آن صحنه برای من به ویژه در خصوص این دو نفر، به شدت غافلگیرکننده بود؛ اما به دلیل عمق حرفی ای گری آنها در زمین و رفاقتشان در سطوح مختلف، هیچ کس به آنچه در سرویس بهداشتی دیده بودم اهمیتی نمی داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1348

به "خبرنگاران خاطره عجیب ستاره اسبق یووه از بوفون، پیرلو، سیگار و قهوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خاطره عجیب ستاره اسبق یووه از بوفون، پیرلو، سیگار و قهوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید