صدای مته حفاری در میدان نفتی جفیر طنین انداز شد

به گزارش مجله سامی، مدیر پروژه حفاری 6 حلقه چاه در میدان های نفتی سپهر و جفیر از آغاز حفر نخستین حلقه چاه نفت در میدان نفتی جفیر با استفاده از دکل 94 فتح خبر داد.

صدای مته حفاری در میدان نفتی جفیر طنین انداز شد

سید مجید موسوی مدیر پروژه حفاری 6 حلقه چاه در میدان های نفتی سپهر و جفیر در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت:شرکت ملی حفاری در همکاری و مشارکت با شرکت پژواک انرژی در مدت 24 ماه، 6 حلقه چاه توسعه ای در این میادین حفر و تکمیل می کند که حفر اولین حلقه چاه در میدان جفیر کلید خورد.

او افزود: به این منظور 2 دستگاه حفاری سنگین ناوگان شرکت اختصاص یافته که پس از عملیاتی شدن دکل حفاری 94، برنامه جابجایی دکل 27 فتح هم در دست اقدام است و امکان استقرار دستگاه حفاری سوم هم برای شتاب بخشی در اجرای پروژه وجود دارد.

موسوی گفت: در قالب قرارداد میان شرکت ملی حفاری ایران و شرکت پژواک انرژی، تامین کالا و مواد با شرکت پژواک انرژی و انجام عملیات حفاری (تامین دستگاه حفاری و انجام خدمات فنی) به عهده شرکت ملی حفاری است.

پروژه طرح توسعه میدان های نفتی سپهر و جفیر از جمله پروژه های توسعه ای شرکت ملی نفت ایران است که در حوزه کاری شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) به نام مجری طرح های توسعه میدان های نفتی غرب کارون اجرا می شود.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 شهریور 1400 بروزرسانی: 4 شهریور 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1804

به "صدای مته حفاری در میدان نفتی جفیر طنین انداز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدای مته حفاری در میدان نفتی جفیر طنین انداز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید