ممنوعیت پرواز هواپیما از روی خانه یک چهره مطرح ، واکنش ها به یک اظهارنظر جنجالی

به گزارش مجله سامی، رئیس شرکت هواپیمایی ووئلینگ اسپانیا در مصاحبه ای به شکلی تصادفی به این موضوع اشاره نمود که پرواز هواپیماها بر فراز منزل مسکونی لیونل مسی غیرمجاز است.

ممنوعیت پرواز هواپیما از روی خانه یک چهره مطرح ، واکنش ها به یک اظهارنظر جنجالی

مجله سامی - خاویر سانچز رئیس شرکت هواپیمایی ووئلینگ اسپانیا گفته است که هواپیماها مجاز نیستند بر فراز خانه لیونل مسی پرواز نمایند. این موضوع باعث جنجال و شکل گیری حرف و حدیث های فراوانی در فضای مجازی شده و این سئوال مطرح را مطرح نموده است که این ممنوعیت بنا به خواسته این ستاره آرژانتیتی برقرار شده یا عوامل دیگری دخیل است.

این مدیر هواپیمایی در پاسخ به اینکه چرا برنامه توسعه فرودگاه ال پِرَت بارسلون متوقف شده است گفت: هواپیماها نمی توانند بر فراز خانه لیونل مسی پرواز نمایند که البته این اتفاقی نیست که هر جای جهان رخ دهد.

کاپیتان بارسلونا در شهرستان گایا در 25 کیلومتری بارسلون و در محوطه ای زندگی می نماید که محدوده حفاظت شده توسط اداره محیط زیست اسپانیا است. این محدوده زیستگاه گیاهان و جانوران در معرض خطر محسوب می گردد. بنابراین هواپیماهایی که قصد نشستن یا بلند شدن از فرودگاه ال پرت را داشته باشند باید به منظور عبور نکردن از روی این منطقه چرخشی 180 درجه ای داشته باشند.

منبع: چمدان
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 599

به "ممنوعیت پرواز هواپیما از روی خانه یک چهره مطرح ، واکنش ها به یک اظهارنظر جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت پرواز هواپیما از روی خانه یک چهره مطرح ، واکنش ها به یک اظهارنظر جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید