نجات 4 فرد گرفتار در 4 عملیات آتش نشانان

به گزارش مجله سامی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: طبق اعلام مرکز پیغام و کنترل فرماندهی عملیات در روز گذشته، 1 عملیات اطفای حریق و 3 عملیات امداد و نجات حاصل کوشش فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته بوده است.

نجات 4 فرد گرفتار در 4 عملیات آتش نشانان

محمدرضا بیاناتی در گفت وگو با مجله سامی، اظهار کرد: در روز گذشته شهروندان 473 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 4 مورد منجر به عملیات، 10 تماس مشاوره و هدایت، 50 تماس اشتباه و متاسفانه 409 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی ادامه داد: عملیات های صورت گرفته در این تاریخ 1 مورد آتش سوزی شامل حریق مخروبه در نظربیگ بوده و 3 مورد عملیات امداد و نجات بوده است.

بیاناتی با اشاره به عملیات های امداد و نجات اعلام کرد: عملیات های امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در رکنی، نجات افراد محبوس شده در منزل در مهدیه و رها سازی اندام بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در محل ایستگاه مرکزی توسط آتش نشانان به انجام رسید.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان در سرانجام با بیان اینکه در این عملیات ها تعداد 4 نفر نجات یافته اند توصیه کرد: شهروندان نسبت به هرگونه بوی گاز حساس باشند و در برطرف عیب آن اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 174

به "نجات 4 فرد گرفتار در 4 عملیات آتش نشانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات 4 فرد گرفتار در 4 عملیات آتش نشانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید