هر خانه، یک پایگاه جهاد دوزندگی ، از ضدعفونی کردن تا دوخت ملحفه، گان و ماسک توسط گروه جهادی انصارالزهرا(س)

به گزارش مجله سامی، یک گروه جهادی کوچک که در کنار ضدعفونی مکان ها و کمپینی که در حمایت از کسبه اجاره نشین محله خود راه انداخته بودند، حالا همت نموده اند تا جهاد دوزندگی را پشت جبهه ها قوت ببخشند.

هر خانه، یک پایگاه جهاد دوزندگی ، از ضدعفونی کردن تا دوخت ملحفه، گان و ماسک توسط گروه جهادی انصارالزهرا(س)

جهت دریافت خدمات الاچیق ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگار مجله سامی، یک گروه جهادی کوچک که در کنار ضدعفونی مکانها و کمپینی که در حمایت از کسبه اجاره نشین محله خود راه انداخته بودند، حالا قرار است جهاد دوزندگی را پشت جبهه ها قوت ببخشند.

جهاد دوزندگی پروژه جدید هیئت انصار الزهرا میدان رسالت است. این پروژه با چرخ خیاطی داوطلبین سازماندهی شده و در دو شیفت آغاز به کار نموده و ماحصل یک محیط استریل شده به علاوه آموزش لازم و کوشش 20خانم جهادگر، فراوری روزی هزار ماسک است.

لازم به ذکر است که این گروه برای دوری از مسائل اجتماع افراد و افزایش احتمال ابتلا؛ از اواسط این هفته، جهاد را به شکل ستاد های خانگی و محلی در می آورد تا سلامت افراد به خطر نیفتد.

گروه جهادی انصار الزهرا با پشتیبانی و در اختیار گذاشتن پارچه و لوازم مورد احتیاج فراوری، به دنبال افزایش مشارکت افراد در این فعالیت جهادی است. به این ترتیب افرادی که امکان خروج از منزل را ندارند به شکل خانگی جهاد دوزندگی را پیگیری می نمایند.

همچنین مواد قبل از اینکه در اختیار جهادگران قرار بگیرد و بعد از تحویل ماسک ها از آنها، ضدعفونی می گردد.وازارت بهداشت نیز بعد از تحویل اقلام اقدام به استریل ماسک ها می پردازد. این گروه جهادی در روز های آینده به خط فراوری خود لباس بیمارستان و ملحفه را نیز می افزاید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 800

به "هر خانه، یک پایگاه جهاد دوزندگی ، از ضدعفونی کردن تا دوخت ملحفه، گان و ماسک توسط گروه جهادی انصارالزهرا(س)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر خانه، یک پایگاه جهاد دوزندگی ، از ضدعفونی کردن تا دوخت ملحفه، گان و ماسک توسط گروه جهادی انصارالزهرا(س)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید