جایگاه های سوخت از مرداد فقط یک کارت سوخت دارند، کلان شهر ها در اولویت آخر

به گزارش مجله سامی، رئیس صنف جایگاه داران سوخت کشور گفت: تا مردادماه در هر جایگاه سوخت یک کارت سوخت اضطراری وجود خواهد داشت و کلان شهر ها نیز در اولویت آخر قرار دارند.

جایگاه های سوخت از مرداد فقط یک کارت سوخت دارند، کلان شهر ها در اولویت آخر

اسدالله قلی زاده در مصاحبه با ایسنا، با اشاره به آخرین شرایط اجرای طرح استفاده از کارت های سوخت شخصی در جایگاه های سوخت، اظهار کرد: در حال حاضر در هر سکو از جایگاه های سوخت یک کارت اضطراری وجود دارد، اما تا مردادماه در هر جایگاه تنها یک کارت سوخت وجود خواهد داشت، لذا تقاضای ما از مالکان خودرو همراه داشتن و استفاده از کارت های شخصی است.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس آمار اندازه استفاده از کارت های سوخت شخصی افزایش یافته است، گفت: پیش بینی می گردد تا دو ماه آینده استفاده از کارت های سوخت شخصی به حداکثر برسد.

افزایش 10 برابری استفاده از کارت های سوخت شخصی

رئیس صنف جایگاه داران سوخت کشور اضافه کرد: در شرایط کنونی اندازه استفاده از کارت های سوخت شخصی نسبت به قبل از آغاز طرح، 10 برابر افزایش یافته است و نسبت به افزایش بیشتر آن نیز امیدواریم.

قلی زاده با بیان اینکه کلان شهر ها در اولویت آخر قرار دارند، گفت: تا مردادماه این موضوع در تمام شهر ها اجرایی می گردد، اما کلان شهر ها در فهرست نهایی هستند اکنون در کلان شهر ها روال مانند گذشته است، اما تا مرداد ماه هر جایگاه یک کارت اضطراری خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تا کنون در جایگاه ها با مشکل و چالش اساسی روبرو نشده ایم، گفت: هرچند در ابتدا چالش هایی وجود داشت، اما با همکاری مردم و جایگاهداران شرایط به خوبی پیش رفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 خرداد 1402 بروزرسانی: 19 خرداد 1402 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2289

به "جایگاه های سوخت از مرداد فقط یک کارت سوخت دارند، کلان شهر ها در اولویت آخر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایگاه های سوخت از مرداد فقط یک کارت سوخت دارند، کلان شهر ها در اولویت آخر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید