علم و تکنولوژی

چین به دنبال ساخت آزمایشگاه در 3 کیلومتری زیر دریا!

کشور چین میخواهد یک آزمایشگاه استراتژیک را در عمق سه کیلومتری دریای جنوب چین بسازد.

23 آبان 1398

نیروهای انتظامی و نظامی برای تامین امنیت زوار اربعین پای کار هستند

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: در بحث امنیتی زوار اربعین نگرانی وجود داشت اما تمام نیروهای انتظامی و نظامی برای تامین امنیت پای کار هستند.

22 آبان 1398

بازداشت حامیان گروه تروریستی داعش در هند

سازمان تحقیقات ملی هند اعلام نمود که این سازمان 127 نفر را به اتهام ارتباط با گروه تروریستی داعش بازداشت نموده است.

21 آبان 1398

چین با کانادا مقابله به مثل می نماید؟ ، انتقام زودهنگام هواوی شروع شد ، پکن 2 شهروند کانادایی را به جاسوسی متهم کرد

دولت چین به طور رسمی دو شهروند کانادایی؛ مایکل کوریگ و مایکل اسپاور را متهم به جاسوسی و سرقت اسرار دولتی نموده است.

21 آبان 1398

آیا هواوی می تواند سنگرهای اپل در بازارهای بین الملل را تسخیر کند؟ ، نگاهی به سنگ های پیش روی غول فناوری چین در سال 2019

طی روزهای گذشته در خبرها خواندیم که هواوی به عنوان یکی از سرشناس ترین غولهای فناوری چین پیروز به رکورد شکنی و فروشی خیره نماینده شده است، این موضوع باعث شده بعضی تحلیلگران به این موضوع توجه نمایند که آیا هواوی می تواند صندلی اپل در بازارهای جهانی را...

20 آبان 1398

تغییرات مدیریتی در شهرداری گرگان

در احکامی جداگانه از سوی شهردار گرگان، شش انتصاب و جابجایی مدیریتی انجام گرفت.

19 آبان 1398

مدیریت پسماند به سبک ماقبل تاریخ

مساله زباله محدود به مازندران و چهاردانگه و اعتراض و تجمع آنها نیست، این فقط بهانه ای بود برای انبوهی از مسائل ایجاد شده در حوزه مدیریت پسماند که اطلاع از آن کار سختی هم نیست.

18 آبان 1398

شهروند کانادایی در چین به 15 سال زندان محکوم شد

دادگاه عالی استان لیائونینگ چین روز شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام نمود این شهروند کانادایی، به اتهام قاچاق مواد مخدر به این میزان زندان محکوم شده است.

18 آبان 1398

رونمایی از اولین خودروهای خودران کانادا

خبرگزاری ایسنا: شهر اونتاریوی کانادا از ژانویه 2016 به آزمایشات خودروهای خودران چراغ سبز نشان داد، اما هیچ شرکتی به آن تمایل نشان نداده بود اما اکنون سه گروه کانادایی توانسته اند نخستین خودروهای خودران این کشور را به خیابان های این شهر بیاورند.

14 آبان 1398

دفتر صادراتی محصولات دانش بنیان ایرانی در هند راه اندازی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، با توجه به نیازهای رو به رشد بازارهای بین المللی و توانمندی شرکت های ایرانی در تولیدات دانش بنیان، خدمات صادرات این دسته از محصولات می تواند جذابیت جدیدی را برای بخش صادرات ایران فراهم کند.

14 آبان 1398

گوگل به چین بازگشت

گوگل با رونمایی از فعالیت های محدود خود در چین، موجودیت دوباره اش را به مشترکان این کشور خاطرنشان کرد.

12 آبان 1398

چین همکاری های سایبری با آمریکا را به حالت تعلیق درآورد

خبرنگاران: چین پس از محکوم شدن 5 هکر ارتش این کشور به جرم جاسوسی سایبری در آمریکا، همکاری های خود با این کشور را به حالت تعلیق درآورد.

9 آبان 1398

تریلر بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

ما حتی بدون بتای بخش مولتی پلیر عنوان Call of Duty: Modern Warfare هنوز هم اطلاعات و جزئیات بسیار زیادی از بخش مولتی پلیر این بازی و حالت های مختلف آن در اختیار داریم. پس چیزی که مردم بیش از هر چیز دیگری منتظر دیدن آن در این بازی بودند، بخش کمپین یا همان داستانی این...

8 آبان 1398

سفر به ارمنستان، بدون تور

کشور ارمنستان در همسایگی شمال غربی ایران واقع شده و علاوه بر مرز مشترک، از دیرباز اشتراکات فرهنگی زیادی با ایران دارد و به همین دلیل بسیاری از ایرانی ها آن را به عنوان مقصد سفر انتخاب می نمایند.

4 آبان 1398

فروش چشمگیر نانوداروهای ایرانی در بازارهای آسیا و اروپا

رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی گفت: در حال حاضر بیش از 300 شرکت دانش بنیان ایرانی در زمینه تولیدات محصولات فناوری از جمله نانو داروها فروش بسیار خوبی در کشورهای آسیایی و اروپایی دارند.

30 مهر 1398

کارآفرین ایرانی برنده جایزه مهاجر برتر کانادا شد

به گزارش خبرنگاران، شهرزاد رفعتی، مدیر ارشد اجرایی و موسس شرکت فناوری و سرگرمی BroadbandTV به عنوان یکی از برندگان جایزه 25 کانادایی مهاجر برتر در سال 2017 انتخاب شد. این جایزه به مهاجران کانادایی اعطا می گردد که موفقیت های قابل توجهی در کانادا کسب نموده اند.

28 مهر 1398

تمجید پیرلو از کاپیتان تیم ملی انگلیس

خبرنگاران: هافبک 34 ساله تیم ملی ایتالیا با تمجید از جرارد او را بازیکنی کامل توصیف کرد.

27 مهر 1398

برترین دانشگاه های آمریکا در 2020 معرفی شدند

نظام بین المللی رتبه بندی تایمز با همکاری نشریه وال استریت ژورنال برترین دانشگاه های ایالات متحده آمریکا در سال 2020 را معرفی کرد.

26 مهر 1398

درمان بیماران خارجی با داروهای زیستی ایرانی سرعت گرفت

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه داروهای زیستی ایرانی به دروازه های جهانی رسیده است، گفت: درمان بیماران دیگر کشورها با داروهای زیستی ایرانی سرعت گرفته است.

25 مهر 1398

چگونه بدون گوگل پلی استور، اپلیکیشن دانلود کنیم؟

بسیاری از کاربرانی که به دلایل متعددی از فروشگاه آنلاین گوگل پلی استور محرومند، همیشه برای دانلود و نصب اپلیکیشن های موردنظر خود با مشکل روبرو می شوند.

25 مهر 1398
تعداد: (87)