مقالات گردشگری

سفر به قطب جنوب با کشتی کروز

اگر به دنبال ماجراجویی قطبی هستید و دوست دارید پنگوئن ها را از نزدیک ببینید، پس خودتان را برای یک سفر دریایی با کشتی کروز آماده کنید.

1 اردیبهشت 1398

جالبترین کشتی کروز های تفریحی

کشتی کروز امروزه حسابی جای خودش را در میان گردشگران دنیا باز نموده است و خیلی ها مثل من دلشان میخواهد در این کشتی ها اقامت نمایند.

1 اردیبهشت 1398

آشنایی با سفر با کشتی های بزرگ

درست است که سفر با کشتی کروز این روزها بسیار محبوب است، اما چرا اینطور شده است؟ و چرا بهتر است برنامه سفرمان را با کشتی کروز تنظیم کنیم؟

1 اردیبهشت 1398

سفر آموزشی در کشتی کروز یک نوآوری است

اگر دلتان میخواهد یک ترم تحصیلی را در یک کشتی کروز مجلل سپری کنید در ادامه با این مقاله همراه ما باشید.

1 اردیبهشت 1398

معاون گردشگری: تحریم های آمریکا سفر به ایران را ارزان کرد

معاون گردشگری کشور از تهیه برنامه استراتژیک اطلاع رسانی گردشگری در خارج از کشور با همکاری وزارت امور خارجه اطلاع داد و گفت: بحران ناشی از بازگشت تحریم های آمریکا در گردشگری پشت سر گذاشته شده و تردیدها برای سفر به ایران تداوم پیدا نکرده است.

22 فروردین 1398

بازپیرایی و سامان دهی جلوخان آرامگاه فردوسی شروع شد

طرح سامان دهی و بازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی با حضور معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مشهد شروع شد.

18 فروردین 1398

پویایی در امر گردشگری گیلان مستلزم نگاه همه جانبه به این صنعت است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: با راهنمایی درست سرمایه گذاران و ایجاد فضای هم فکری شاهد بالندگی در امر گردشگری استان خواهیم بود.

13 فروردین 1398

سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری بیله دیربولاغی خلخال

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری بیله دیر بولاغی اندبیل واقع در شهرستان خلخال اطلاع داد.

29 بهمن 1397

انتقال دانش پزشکی آبدرمانی به اردبیل، درآمد 4 برابری گردشگری سلامت

به گزارش خبرنگاران، شهریور ماه سال جاری هیئت سیاسی و اقتصادی استان اردبیل به ریاست استاندار اردبیل و با حضور مدیران برخی دستگاه های اجرایی از جمله دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در سفری رسمی به استانبول سفر کردند.

26 دی 1397

برگزاری نخستین تور ادبی در 6 مسیر بافت تاریخی شیراز

نخستین مدل تور ادبی در شش مسیر بافت تاریخی فرهنگی شیراز برگزار گردید.

6 آذر 1397

انتظاری که 11 سال طول کشید

فرماندار تکاب گفت: بیمارستان 64 تختخوابی تکاب با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در صورت تامین اعتبار ات لازم دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد.

28 آبان 1397