حالت سناریو به سیمز 4 اضافه شد؛ مشخص خط داستانی برای سیمزها

به گزارش مجله سامی، بخش سناریو قرار است به بازی سیمز 4 در قالب یک آپدیت رایگان اضافه شود. سری بازی سیمز همواره به خاطر سبک سند باکس خود شناخته می شدند. حال بخش سناریو حالتی مرحله ای و مأموریتی به این بازی خواهد داد.

حالت سناریو به سیمز 4 اضافه شد؛ مشخص خط داستانی برای سیمزها

در پست بلاگ نوشته شده:

تا الان دو سناریو به این بازی اضافه شده اند. نام این دو Finding Love After a Breakup و Making Money است. داستان سوم هم برای یک مدت محدود تا 17 نوامبر در دسترس خواهد بود. نام این بخش Too Many Toddlers است.

داستان سناریوها

همان طور که از نامشان پیداست Finding Love درباره داستان عاشقانه است. کاراکتر شما قلبش از طریق فردی شکسته شده و حال شما باید از آن بگذرید. قسمت Making Money هم حالت مسابقه گونه دارد. یعنی کاراکتر شما باید تلاش کند تا 1 میلیون وجه داخل بازی را به دست بیاورد.

سناریوها با افراد نو به اتمام می رسد پس به یاد داشته باشید که هیچ سیو قبلی را پاک نکنید. در طول زمان برخی سناریوها عوض خواهند شد و برخی هم به طور محدود در دسترس خواهند بود.

در کنار این، کیت Blooming Rooms هم به بازی اضافه خواهد شد. این کیت که برای تمام پلتفرم های بازی در دسترس است به آن تعداد زیادی گیاه و وسایل تزئینی اضافه می کند.

به طور کلی سری بازی سیمز سابقه بسیاری داشته اما همواره سبک یکسانی داشته اند. این یکسان بودن باعث شده تا این بازی تقریبا از یاد کاربران برود. حال با عرضه این به روزرسانی یک تغییر اساسی در این بازی ایجاد خواهد شد. به نوعی محتوای نو چیزی مخالف سیمز است. بازی های سیمز همان طور که گفتیم حالت سند باکس دارند. یعنی داستان و تمام اتفاقات داخل بازی را شما می سازید. حال بخش داستان دقیقا چیزی مخالف این ماجرا است.

با این حال اضافه شدن این بخش نو چالش های بسیار زیاد و جالبی را برای کاربران رقم خواهد زد.

منبع: Eurogamer.net

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1915

به "حالت سناریو به سیمز 4 اضافه شد؛ مشخص خط داستانی برای سیمزها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حالت سناریو به سیمز 4 اضافه شد؛ مشخص خط داستانی برای سیمزها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید