سیما با بزرگترین کرسی به استقبال یلدا می رود، شب آرام با رشیدپور

به گزارش مجله سامی، شبکه های مختلف سیما از چندی پیش خود را برای شب یلدای سال جاری آماده نموده و برای آیتم سازی و دعوت از مهمانان مختلف اقدام نموده اند.

سیما با بزرگترین کرسی به استقبال یلدا می رود، شب آرام با رشیدپور

علی ضیا اجرای ویژه برنامه شب یلدا در شبکه یک را بر عهده دارد و قرار است این برنامه در 2 شب پنجشنبه 29 و جمعه 30 آذر روی آنتن شبکه یک سیما برود. در این برنامه که هنوز جزییات آن تعیین نیست مهمانان مختلفی حضور خواهند داشت و برنامه تا پاسی از شب ادامه دارد.

بزرگ ترین کرسی تلویزیون در شبکه دو

شبکه دو سال جاری شب یلدای خود را با ژیلا صادقی سپری می نماید و احتمالا تنها مجری زن این شب در شبکه های سیما باشد.

تهیه کنندگی این برنامه با نام امشب مثل هر شب نیست به طور مشترک بر عهده احسان ارغوانی و مهدی بابایی است و این برنامه هم در 2 شب روی آنتن می رود.

احسان ارغوانی درباره جزییات این برنامه به مجله سامی شرح داد: ویژه برنامه شب یلدا در شبکه دو، پنجشنبه 29 آذر بعد از خبر 22:30 روی آنتن می رود و تا پاسی از شب ادامه دارد. جمعه 30 آذر نیز بعد از خبر ساعت 19:30 پخش برنامه شروع می گردد و در نوبت های مختلف ادامه خواهد داشت.

وی درباره ویژگی های این برنامه یادآور شد: ما بزرگترین کرسی تلویزیون را تدارک دیده ایم و قرار است با حضور مردم اتفاقاتی رخ دهد که بهتر است خود مردم نظاره گر آن ها باشند.

شب یلدای شبکه سه با رضا رشیدپور

شبکه سه سال جاری با اجرای رضا رشیدپور یلدای خود را به صبح می رساند و این ویژه برنامه با عنوان شب آرام روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

اجرای ویژه برنامه شبکه سه سیما نیز همچون 2 شبکه دیگر در 2 شب خواهد بود و سال جاری شبکه های اصلی یک شب زودتر به پیشواز یلدا خواهند رفت، برنامه نیز با حضور هنرمندانی چون علی نصیریان، فریبرز لاچینی و ناصر طهماسب اجرا می گردد.

در این برنامه آیتم های مختلفی با حضور خوانندگان و هنرمندان ضبط شده است که از جمله آن ها حضور رضا یزدانی در شهرک غزالی است.

همچنین از مجریان مختلف این شبکه برای حضور در برنامه دعوت شده و قرار است گفتگوها و آیتم های مختلفی در برنامه پخش گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 106

به "سیما با بزرگترین کرسی به استقبال یلدا می رود، شب آرام با رشیدپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیما با بزرگترین کرسی به استقبال یلدا می رود، شب آرام با رشیدپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید