محمد احمدزاده: بی معرفتی و بی انصافی هم حدی دارد، اگر توان تیم داری ندارند ملوان را رها کنند

به گزارش مجله سامی، محمد احمدزاده، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: مالک و مسئولان باشگاه اگر توان اداره تیم را ندارند، بهتر است ملوان را رها کنند.

محمد احمدزاده: بی معرفتی و بی انصافی هم حدی دارد، اگر توان تیم داری ندارند ملوان را رها کنند

محمد احمدزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله سامی در مورد خبر کناره گیری اش از ملوان گفت: اصلاً این بحث مطرح نیست و نمی دانم این چه عبارت یا خبری بود که در اختیار برخی رسانه ها قرار گرفت. ما با همکاران مان صحبت کردیم و در نهایت تصمیم بر این شد که امروز تمرین نکنیم تا ببینیم مسئولان به خودشان می آیند و آیا کسی پیدا می شود که مسائل ملوان را حل نماید. آنهایی که تیم را به این آقایان دادند الان کجا هستند و چرا هیچ کس به مسائل بازیکنان رسیدگی نمی کند؟

وی ادامه داد: ما بارها اعتراض و اطلاع رسانی کردیم که بازیکنان مشکل مالی دارند و این طور نمی شود که شب عید را با جیب خالی بگذرانند، ولی متأسفانه هیچ توجهی نشد. مگر می شود بازی آخر را انجام بدهیم و به بازیکنان بگوییم که چند روز استراحت کنید و دوباره به تمرینات برگردید. این بازیکنان برای ملوان از جان مایه می گذارند، ولی هیچ توجهی به آنها نمی شود. 85 درصد بازی ها گذشته است، ولی بچه ها هنوز آن مبلغی که تا الان باید می گرفتند را نگرفته اند. این بچه ها گناه دارند. تا چه زمانی باید از حیای آنها سوءاستفاده شود؟!

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی همچنین اظهار داشت: نه مالکی پیدا می شود که مسائل را برطرف کند و نه مسئولان به فکر هستند. مگر می شود با این شرایط باز هم بازیکنان را از لحاظ روحی و ذهنی آماده نگه داشت؟ چرا مسئولان ملوان نباید به تعهدات خود پایبند باشند؟ آنهایی که تیم را به این آقایان هدیه دادند الان کجا هستند و چرا هیچ کس از ملوان سراغی نمی گیرد؟ ما تمرین امروز را تعطیل کردیم و بهتر است آقایان خودشان بیایند و تیم را تمرین بدهند و ببینند بازیکنان چه مسئله ای دارند.

احمدزاده در انتها شرح داد: بی معرفتی و بی انصافی هم حدی دارد و معلوم نیست آقایان کجا هستند و چرا مسائل را برطرف نمی کنند. اگر آقایان اگر توان تیم داری ندارند، ملوان را رها کنند و اگر هم می توانند تیم را اداره کنند پس بهتر است که همین حالا مسائل بازیکنان را برطرف کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 159

به "محمد احمدزاده: بی معرفتی و بی انصافی هم حدی دارد، اگر توان تیم داری ندارند ملوان را رها کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد احمدزاده: بی معرفتی و بی انصافی هم حدی دارد، اگر توان تیم داری ندارند ملوان را رها کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید