مریم کاویانی: به دلایل شخصی بازیگری را کنار گذاشتم

به گزارش مجله سامی، بازیگر سریال آسانسور گفت: واقعیت امر از دو سال پیش تصمیم گرفتم به دلایل شخصی از بازیگری کناره گیری کنم، علت این دوری ربطی به شرایط بازیگری یا کرونا نداشت و صرفا یک مشکل شخصی بود، اما با رسیدن سال نو تصمیم گرفتم تا دوباره به بازیگری باز گردم.

مریم کاویانی: به دلایل شخصی بازیگری را کنار گذاشتم

به گزارش اندازه، مریم کاویانی درباره فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال بی نشان به کارگردانی راما قویدل هستم.

فیلمبرداری این سریال به نیمه رسیده است، در این سریال کاراکتر مینو همسر شهاب خبرنگارِ بی نشان را بازی می کنم. علاوه بر سریال بی نشان در دو سریال آسانسور و راز ناتمام نیز به ایفای نقش پرداختم، فیلمبرداری آسانسور به طور کامل به انتها رسیده و در نوبت پخش است و همین طور فیلمبرداری بخش های من در سریال راز ناتمام نیز به اتمام رسیده، اما گروه همچنان مشغول فیلمبرداری است.

خوشبختانه بعد از بازگشتم به بازیگری در سال نو سه نقش متفاوت و مجذوب کننده به من پیشنهاد شد که توانستم در هر کدام از آن ها اتفاق تازه ای را تجربه کنم. شخصا از ریسک کردن و تجربیات نو در بازیگری استقبال می کنم و امیدوارم این ریسک در این سه اثر برایم نتیجه خوبی داشته باشد.

بازیگر سریال آسانسور درباره علت دوری خود از بازیگری افزود: واقعیت امر از دو سال پیش تصمیم گرفتم به دلایل شخصی از بازیگری کناره گیری کنم.

علت این دوری ربطی به شرایط بازیگری یا کرونا نداشت و صرفا یک مشکل شخصی بود، اما با رسیدن سال نو تصمیم گرفتم تا دوباره به بازیگری باز گردم و خوشبختانه بازگشتم با ایفای نقش در سه سریال همزمان رخ داد.

وی در همین رابطه ادامه داد: حال که به بازیگری برگشته ام سعی می کنم با تمام توان برترین خود را ارائه کنم، برایم تفاوت چندانی در سینما و تلویزیون نیست، دوست دارم در هر مدیومی به مخاطبان احترام گذاشته و نقشی درخور آن ها ایفا کنم.

کاویانی درباره پیشنهادات سینمایی خود اظهار کرد: به علت اینکه به تازگی و از ابتدای سال جاری به بازیگری بازگشته ام احتمالا هنوز بسیاری از دوستان از بازگشت من آگاه نیستند، از طرفی هم مشغول دو سریال بودم و نمی توانستم سر کار دیگری بروم. در هر صورت حالا که انتخابم برگشتن به بازیگری است قطعا کارگردانان سینما هم دوباره پیشنهاد همکاری خواهند داد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1982

به "مریم کاویانی: به دلایل شخصی بازیگری را کنار گذاشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مریم کاویانی: به دلایل شخصی بازیگری را کنار گذاشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید