مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

به گزارش مجله سامی، یکی دیگر از بخش های جالب توجه این پارک، مسیرهای چوبی مرتفع در میان جنگل است. در این مسیرها، بازدیدکنندگان می توانند از زاویه دیدی متفاوت از بخش های بالایی جنگل دیدن کنند. پیاده روی بر لبه صخره یکی از جدیدترین جاذبه های اضافه شده به پارک پل معلق کاپیلانو ونکوور است. این پیاده راه فلزی بر لبه یک صخره و در بالای یک دره قرار دارد. قدم زدن بر روی این پیاده راه تجربه ای فوق العاده جذاب خواهد بود، هم در طول روز و هم شب ها، زمانی که چراغ های پیاده راه روشن می شوند. تجربه هیجان آوری خواهد بود، در نتیجه به هیچ عنوان فرصت قدم زدن بر روی این پیاده راه را در تور کانادا خود از دست ندهید.

مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

اصلی ترین جاذبه پارک پل معلق کاپیلانو برای مسافران تور کانادا، بدون شک خود پل معلق کاپیلانو با شهرت جهانیش است. این پل که در اصل در دهه 1800 میلادی ساخته شده، 137 متر طول دارد و در ارتفاع 70 متری بالاتر از رودخانه کاپیلانو قرار گرفته است. جالب است بدانید این ارتفاع برابر با ارتفاع مجسمه آزادی (تا قسمت شانه اش) است. پلی که هم اکنون در تور کانادا خود بر روی آن قدم خواهید گذاشت، در واقع چهارمین نسخه ساخته شده از این پل است. اولین پل از طناب های کنفی و تخته چوب های درخت سرو و در سال 1889 ساخته شده بود. دومین صاحب پل بود که برای عبور مردم از روی آن پول دریافت کرد؛ در سال 1903 قیمت عبور از پل تنها 10 سنت بود. این قیمت در حال حاضر بیشتر است اما به جایش پل چند صد برابر مقاوم تر و مستحکم تر شده است.

پارک پل معلق یکی از جذاب ترین مکان های دیدنی کانادا است؛ البته در صورتی که شما ترس از ارتفاع نداشته باشید و در تکان های پل حالت دریازدگی به شما دست ندهد. خود پل معلق و همچنین مسیرهای پیاده روی در جنگل، ارتفاع بالایی از سطح زمین دارند و اندکی تکان می خورند. اگر با این شرایط راحت نیستید، توصیه می کنیم از دیگر جاذبه های شهر ونکوور دیدن کنید. در داخل پارک پیاده روی زیادی خواهید داشت، پس حتما کفش مناسب به پا داشته باشید. در بسیاری از نقاط شهر اتوبوس های شاتل رایگان به مقصد پارک وجود دارند؛ اگر در تور کانادا خود اتومبیل شخصی یا کرایه ای ندارید می توانید از این امکان عالی استفاده کنید و خود را به راحتی به پارک برسانید. اتوبوس های برگشت به مرکز شهر هم در ساعات مختلف روز از مبدا پارک در دسترس هستند.

منبع مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

انتشار: 7 دی 1400 بروزرسانی: 7 دی 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1936

به "مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید