اطلاعیه تازه درباره وام بازنشستگی

به گزارش مجله سامی، خبرنگاران : الزام کارت عضویت کانون بازنشستگی برای دریافت وام بازنشستگی برداشته شده و توضیح جدیدی اعلام شده است.

اطلاعیه تازه درباره وام بازنشستگی

به گزارش خبرنگاران به نقل از نمناک ،از سه میلیون بازنشسته تامین اجتماعی در بهترین حالت حدود 400 هزار نفر در نهایت مشمول وام هفت میلیون تومانی خواهند شد. این وام قرض الحسنه است و مبلغ اقساط ماهانه آن هم حدود 200 هزار تومان می شود. در این شرایط نهاد تصمیم گیر شرایطی را برای متقاضیان اعلام کرده بود که جزئیات آن را در گزارش شرایط وام بازنشستگان می توانید بخوانید.

اما یکی از این شرایط داشتن کارت عضویت کانون بازنشستگی تهران بود. درحالی که پیش از این اعلام شده بود بازنشستگان تامین اجتماعی پیش از ثبت نام برای دریافت وام بازنشستگی باید حتما کارت عضویت کانون بازنشستگی را داشته باشند اما اکنون این الزام برداشته و توضیح جدیدی اعلام شده است.

در سایت کانون بازنشستگی اطلاعیه جدیدی قرار گرفته که در آن نوشته شده است:توجه:بعلت ازدحام جمعیت مقابل درب کانون وپیشگیری از بروز بیماری کرونا در جهت رفاه حال اندسته از بازنشستگانی که کارت عضویت کانون بازنشستگان شهر تهران را ندارد برای ثبت نام وام نیازی به کارت عضویت نمی باشد و بازنشستگان محترم می توانند در ردیف شماره عضویت 5 بار عدد صفر را وارد نمایند و در ردیف تاریخ اعتبار 14001201 را وارد نمایند.دقت نمایید این مطلب صرفا مخصوص بازنشستگان شهر تهران می باشد و بازنشستگان شعبات دیگر تامین اجتماعی سایر شهرستان های استان تهران مانند شمیران.شهر ری قرچک و ….. همچنین سایر استان های کشور مانند البرز.قزوین و … در صورت ثبت نام درخواست انها ابطال و ترتیب اثر داده نخواهد شد و کانون بازنشستگان شهرستان تهران مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1762

به "اطلاعیه تازه درباره وام بازنشستگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه تازه درباره وام بازنشستگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید