اینتر 4 - 0 جنوا؛ پیش به سوی تعطیلات کریسمس!

به گزارش مجله سامی، اینتر پیروز شد با ارائه نمایش هجومی با چهار گل جنوا را مغلوب کند.

اینتر 4 - 0 جنوا؛ پیش به سوی تعطیلات کریسمس!

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اینتر که در هفته های اخیر امتیازات حساسی را در سری آ از دست داده بود، امشب با ارائه یک نمایش درخشان پیروز شد در خانه خود با چهار گل جنوا را شکست داده و در سرانجام سال 2019 در صدر جدول سری آ قرار گیرد.

اینتر بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه 12 می توانست روی ارسال بیراگی از روی یک ضربه ایستگاهی به گل برسد، اما ضربه سر گالیاردینی توسط رادو مهار شد. در دقیقه 21 یک بار دیگر اینتر صاحب فرصت بسیار خوبی برای گلزنی شد، اما این بار رادو با یک عکس العمل خیره کننده ضربه سر گالیاردینی را دفع کرد.

در دقیقه 27 این بار کاندروا شانس خود را برای باز کردن دروازه جنوا امتحان کرد، اما ضربه این هافبک ایتالیایی از بالای دروازه به بیرون رفت.

اما حملات اینتر ادامه یافت و این تیم بالاخره در دقیقه 30 به گل رسید. آنتونیو کاندروا در سمت راست صاحب فرصت شده و ارسال تماشایی او با ضربه سر دقیق روملو لوکاکو همراه شد تا اینتر با یک گل از جنوا پیش افتد.

اما اینتر خیلی زود پیروز به زدن گل دوم هم شد. پاس رو به بیرون روملو لوکاکو در محوطه به گالیاردینی رسید و این هافبک ایتالیایی با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند. در ادامه نیمه اول اینتر کوشش زیادی برای زدن گل سوم کرد که نتیجه ای نداد و نیمه نخست با رجحان 0-2 شاگردان آنتونیو کونته به اتمام رسید.

اینتر نیمه را نیز هجومی شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی می توانست به گل سوم هم دست پیدا کند، اما این بار ضربه لوکاکو با عکس العمل رادو همراه شد.

اما حملات اینتر ادامه یافت و این تیم در دقیقه 63 صاحب یک ضربه پنالتی شد که روملو لوکاکو اجازه داد اسپوسیتوی جوان پشت توپ ایستاد و پیروز شد به زیبایی دروازه جنوا را باز کند.

در دقیقه 67 جنوا می توانست یکی از گل های خورده را جبران کند، اما ضربه کریشیتو علیرغم تغییر راستا با عکس العمل زیبای هندانوویچ همراه شد.

اما این سرانجام کار نبود و در دقیقه 75 و روی پاس وسینو، این بار لوکاکو پیروز شد با یک ضربه تماشایی به طاق دروازه گل چهارم اینتر را وارد دروازه جنوا کند. در دقایق سرانجامی اینتر به اداره جریان بازی پرداخت و در نهایت با چهار گل جنوا را مغلوب کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 1 دی 1398 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 579

به "اینتر 4 - 0 جنوا؛ پیش به سوی تعطیلات کریسمس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینتر 4 - 0 جنوا؛ پیش به سوی تعطیلات کریسمس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید