برگزاری نشست کمیته فنی ستاد بازی های المپیک و آسیایی، در خصوص حقوق مربیان و ورزشکاران شانس کسب سهمیه تصمیم گیری شد

به گزارش مجله سامی، نشست کمیته فنی ستاد بازی های المپیک و آسیایی صبح امروز چهارشنبه 29 مرداد در محل کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

برگزاری نشست کمیته فنی ستاد بازی های المپیک و آسیایی، در خصوص حقوق مربیان و ورزشکاران شانس کسب سهمیه تصمیم گیری شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، این نشست با حضور نصرالله سجادی سرپرست کاروان، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان المپیکی کشورمان درباره این نشست گفت: این جلسه برای معین تکلیف بخش دوم حقوق قهرمانان شرکت کننده در المپیک 2020 توکیو تشکیل شد که در مورد نحوه پرداخت حقوق سرمربی، مربیان و دیگر ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند به بحث و گفتگو پرداختیم.

وی گفت: با توجه به مصوبه ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک که قرار بود برای ورزشکاران و سرمربیان تیم های ملی حقوق برای 6 ماه گذشته پرداخت گردد که پرداخت هم شد و بنابر تاکیدی که مسئولین ستاد داشتند برای مربیان هم امروز تصمیم گیری شد و قرار شد برای 6 ماهی که سرمربیان و ورزشکارانی که تا به امروز برای المپیک 2020 کسب سهمیه کردند حقوق بنابر مصوبه ستاد پرداخت شده به مربیان نیز پرداخت گردد.

وی ادامه داد:همچنین در نشست امروز مصوب شد برای ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند و در حال حاضر مشغول تمرین هستند نیز یک دوم حقوق ورزشکاران المپیکی تعلق گیرد و در صورتی که پیروز به کسب سهمیه شدند حقوقشان بطور کامل به آنان پرداخت گردد.

نصرالله سجادی در خاتمه اضافه نمود:حقوق مذکور در هفته آینده به فدراسیون های مربوطه پرداخت می گردد تا در اختیار ورزشکاران، سرمربیان و مربیان قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1192

به "برگزاری نشست کمیته فنی ستاد بازی های المپیک و آسیایی، در خصوص حقوق مربیان و ورزشکاران شانس کسب سهمیه تصمیم گیری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست کمیته فنی ستاد بازی های المپیک و آسیایی، در خصوص حقوق مربیان و ورزشکاران شانس کسب سهمیه تصمیم گیری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید