بورس مسکن محل معامله کدام املاک خواهد بود؟

به گزارش مجله سامی، معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: قیمت گذاری املاک در بورس شامل زمین و یا بازار اجاره نمی گردد و ما برای کنترل قیمت این بازار طرح هایی را تهیه نموده ایم.

بورس مسکن محل معامله کدام املاک خواهد بود؟

جهت دریافت خدمات قیمت در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

محمود محمود زاده معاون مسکن و ساختمان در گفت و گو با خبرنگار، با ورود مسکن به بازار سرمایه می توانیم شرکت های سرمایه گذاری کوچکی را ایجاد کنیم، گفت: با اجرای طرح بورس املاک هر کس با هر سرمایه ای می تواند در پروژه های کوچک و عظیم شریک گردد و با افزایش سرمایه های خود به مرور سهام خود را بیشتر نمایند.

او با بیان اینکه بازار مسکن یک بازار مطمئن و بلند مدتی است، گفت: خوشبختانه عملکرد این بازار نسبت به سایر بازار ها بسیار مثبت بوده و انجام این سرمایه گذاری می تواند زمینه ساز افزایش فراوری گردد.

محمود زاده اظهار کرد: با انجام این سرمایه گذاری(بورس مسکن) امکان مشارکت تمامی متقاضیانی که حتی سرمایه اندک دارند مهیا می گردد و برای سال های آینده خود می تواند در مقایسه با سایر بازار ها اثرات مثبت تری داشته باشد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی با اشاره به اینکه کاهش قیمت مسکن با اجرای طرح های فراوریی می تواندمحقق گردد، اضافه کرد: بازار مسکن یک بازار واقعی است که از سایر بازار های موازی از جمله ارز، سکه تاثیر می گیرد.

او ادامه داد: بازار مسکن همانند بسیاری از بازار ها از حوزه های مختلف تاثیر می گیرد که بخشی از افزایش قیمت مسکن هم به دلیل نوسانات موجود در این بازار است.

محمود زاده توضیح داد: در طرح اقدام ملی مسکن متقاضیان واقعی واجد شرایط تنها باید هزینه تمام شده را پرداخت نمایند و این طرح هیچ ارتباطی به بورس بازی ندارند.

  • ساز و کار عرضه متری مسکن در بورس نهایی می گردد

معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه با مشارکت بخش خصوصی مسکن ملی را تکمیل خواهیم کرد، گفت: با هم افزایی و ایجاد تعهد در این زمینه سعی خواهیم کرد واحد ها را در ابتدای تابستان تحویل دهیم.

محمودزاده اعلام کرد: قیمت گذاری در زمینه بورس و یا قیمت گذاری برای واحد های مسکونی شامل طرح اقدام ملی مسکن نمی گردد، گفت: قیمت گذاری شامل زمین و یا بازار اجاره نمی گردد و ما برای کنترل قیمت این بازار طرح هایی را تهیه نموده ایم که به زودی مطرح می کنیم.

او تاکید نمود: موضوع اجاره سال جاری با توجه به شرایط خاص جدی تر دنبال می گردد و در این حوزه اقدامات و برنامه های خاصی را در دستور کار قرار دادیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1020

به "بورس مسکن محل معامله کدام املاک خواهد بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس مسکن محل معامله کدام املاک خواهد بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید