خبرنگاران تاکسیهای اینترنتی همدان دوگانه سوز میشود

به گزارش مجله سامی، همدان- خبرنگاران- مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از آغاز ثبت نام دوگانه سوزکردن یارانه ای تاکسی های اینترنتی و آژانس ها تا دو هفته آینده اطلاع داد.

خبرنگاران تاکسیهای اینترنتی همدان دوگانه سوز میشود

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان امین روستایی اضافه کرد: ثبت نام و گازسوز کردن خودروهای عمومی و وانت بار چند ماهی است که شروع شده و همچنان ادامه دارد و در آینده نزدیک شاهد گاز سوز کردن یارانه ای خودروهای اینترنتی و آژانس های جابجایی بار و مسافر خواهیم بود.

وی اضافه کرد: آمار تعداد تاکسی های اینترنتی جمع آوری و استخراج شده که پیش بینی های صورت گرفته نشان از استقبال دارندگان این نوع خودروها دارد.

روستایی یادآور شد: اکنون دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی تاکسی و وانت بار در حال اجرا است و تا به امروز حدود 2 هزار خودرو در منطقه همدان با استفاده از تسهیلات رایگان وزارت نفت دوگانه سوز شده اند.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان درباره ثبت نام مسافربرهای شخصی متذکر شد: تبدیل خودروهای شخصی از بنزین سوز به دوگانه سوز در این طرح به طور قطع همانند رویه تبدیل سوخت خودروهای عمومی نیست بلکه درصدی از مبلغ از منابع دولت تأمین و مابقی را دارنده خودرو تقبل خواهد نمود.

روستایی با بیان اینکه با فراهم شدن شرایط و اعلام فراخوان عمومی، ثبت نام همچون گذشته از سایت gcr.niopdc.ir انجام خواهد شد اظهار داشت: تنوع پلاک های انتظامی و اعمال محدودیت های کرونایی، راه اندازی زیر ساخت های لازم را با اندکی تأخیر روبرو کرد اما خوشبختانه مجوزهای لازم برای اجرای طرح یارانه ای دوگانه سوز کردن تاکسی های اینترنتی و آژانس ها گرفته شده و به زودی در کشور و به تبع آن در استان کلید خواهد خورد.

در حال حاضر حدود سه هزار و 450 تاکسی و تاکسی ون و پنج هزار راننده دارای کارت شهری در همدان فعالیت دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1407

به "خبرنگاران تاکسیهای اینترنتی همدان دوگانه سوز میشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تاکسیهای اینترنتی همدان دوگانه سوز میشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید