خطیبی: دومین تیم جوان و کم هزینه ترین تیم لیگ برتر هستیم، باید تکلیف مان را در ماشین سازی انجام دهیم

به گزارش مجله سامی، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز ابراز امیدواری کرد، ملاقات تیمش مقابل تراکتور این شهر تماشاگرپسند و فوتبالی باشد.

خطیبی: دومین تیم جوان و کم هزینه ترین تیم لیگ برتر هستیم، باید تکلیف مان را در ماشین سازی انجام دهیم

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران از تبریز، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از ملاقات شاگردانش مقابل تراکتور تبریز گفت: در بازی فردا دو تیم تبریزی و آذربایجانی با یکدیگر ملاقات خواهند کرد که امیدوارم این بازی یک ملاقات تماشاگرپسند و فوتبالی باشد تا کسانی که برای تماشای بازی به استادیوم می آیند از بازی لذت ببرند. تیم ما برای بازی فردا شرایط خوبی دارد و در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب نموده ایم. بازیکنان مان سنگ تمام گذاشتند و عالی کار کردند. آنها مسائل فنی را به نحو احسن رعایت می نمایند و امیدوارم این فرایند را در مسابقات ادامه دهند. به آنها گفته ام همواره این روح بزرگ را حفظ نمایند و امیدوارم فردا بازی زیبایی را از سوی ماشین سازی شاهد باشید.

وی در پاسخ به این سؤال که همه از عشق و علاقه رسول خطیبی به تیم تراکتور خبر دارند و خیلی ها می دانند ممکن است تراکتور با شکست مقابل ماشین سازی از جمع مدعیان کنار برود و این شرایط چقدر روی بازی فردا تأثیر می گذارد و آیا کسب یک امتیاز رضایت بخش است یا نه، گفت: در بازی فردا توجهی به مسائل دیگری نداریم. نه تنها در این بازی، بلکه در تمام بازی ها با بازیکنان صحبت کردیم براساس کار تاکتیکی بتوانیم فرایند خوب مان را ادامه بدهیم. از طرفداران دو تیم هم قدردانی می کنیم که وقتی صحبت از فوتبال خوب می گردد، از ماشین سازی صحبت می گردد و از تیم ما تمجید می نمایند. هم ما در کادرفنی و هم بازیکنان خوب می دانیم که باید تکلیف مان را در ماشین سازی انجام دهیم. ماشین سازی بازی هایی انجام داده که همه در مورد آن صحبت نموده و تماشاگرپسند بوده است. امیدوارم این بازی ها را ادامه داده و شادابی و نشاط را که این روزها در تیم می بینید، امیدوارم ادامه داشته باشد و پیروز باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی درباره اینکه در شرایط بحرانی تراکتور با این تیم روبه رو می شوید و نظرتان در مورد توقع طرفداران چیست، گفت: در بازی فردا هدف و فکر و ذکر ما ارائه بازی تماشاگرپسند است. در تمام بازی ها نه فقط در این بازی، حتی در بازی هایی که شکست خورده ایم، شادابی تیم ما مورد تمجید قرار گرفته است. فقط یک خواهش از مسئولان تیم دارم که این تیم را رها ننمایند، چون پتانسیل بالایی دارد. اگر به این تیم نگاه خوبی داشته باشیم، بازیکنان ما حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. حمایت خوبی از تیم ما شده است و از طرفی کم هزینه ترین تیم را داریم و کمترین پرداختی را هم داشتیم. ما دومین تیم جوان لیگ هستیم که امیدوارم این جوانان بتوانند کارایی لازم را داشته باشند.

خطیبی درباره تقابل دو مربی بومی در بازی فردا گفت: ان شاءالله که خیر است و امیدوارم تمام آذربایجانی ها و تبریزی ها پیروز باشند. همواره آرزوی پیروزیت کردم و من هم یک تبریزی و آذربایجانی هستم و غیرت و تعصب در خون من است. همواره نسبت به زادگاهم تعصب داشتم و امیدوارم روزی یکی از تیم های این شهر به قهرمانی در لیگ برتر برسد و در آسیا هم به قهرمانی دست یابد. این را 10، 15 سال پیش گفتم که هیچ آرزویی غیر از این ندارم و در فوتبال به هر چیزی که می خواستم، رسیده ام.

وی درباره فسخ قرارداد شاهین ثاقبی گفت: در مورد بازیکنان باشگاه تصمیم می گیرد. من هم فکر می کنم چهار پنج روز پیش این را شنیدم که قرارداد او فسخ شده است. برای این بازیکن آرزوی پیروزیت دارم. او زحمتش را برای تیم کشید. تمام بازیکنان در قلب من جای دارند. تصمیم باشگاه بوده است که این اتفاق رخ بدهد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی درباره طرفداران دو تیم و انتظار آنها از بازی فردا گفت: در مورد طرفداران هم باید بگویم که مردم تبریز و آذربایجان واقعاً فوتبال را می فهمند و اینکه می خواهند از فوتبال این شهر حمایت نمایند، نشان دهنده این است که فوتبال را می فهمند. تیم ماشین سازی واقعاً فوتبال بازی می نماید. دوست دارم تبریزی ها همواره سربلند باشند، تمام تیم هایی که در لیگ برتر، لیگ دسته اول یا دوم و سوم حضور دارند. امیدوارم در فوتبال آذربایجان یک روز تیمی قهرمان و تیمی دیگر نایب قهرمان گردد یا تیمی در لیگ برتر و تیم دیگر در لیگ دسته اول قهرمان گردد. اگر درست برنامه ریزی کنیم، این اتفاق قطعاً رخ می دهد. بازی فردا ملاقاتی است که باید تمرکز کنیم و بدانید در این دو سه روز با بازیکنان صحبت کردیم و خواسته ایم روی بازی تمرکز داشته باشند. باید فرایند خودمان را که دو برد و سه مساوی بوده، ادامه بدهیم، چون از لحاظ امتیازگیری در صدر جدول بازی های خانگی بودیم و بعد از ما تیم های مدعی قرار دارند. این بزرگی تیم من را نشان می دهد و امیدوارم بتوانیم این فرایند را ادامه بدهیم.

خطیبی در واکنش به این مسئله که پس از برکناری دنیزلی خیلی ها دوست دارند او سرمربی تراکتور گردد، گفت: نمی خواهم در این مورد صحبت کنم، چون الان سرمربی ماشین سازی هستم. برای تیم تراکتور آرزوی بهترین ها را دارم. من در هر دو تیم حضور داشتم و برایم فرقی نمی نماید. برای هر دو تیم آرزوی پیروزیت دارم، اما اکنون سرمربی ماشین سازی هستم و امیدوارم هر تصمیمی که مدیران می گیرند، به صلاح دو تیم باشد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی درباره عدم استقبال تماشاگران از دو بازی قبلی تیم های تبریزی گفت: فردا تماشاگران حتماً به استادیوم می آیند. امیدوارم از لحاظ فوتبالی، بازی برای تماشاگران دلچسب باشد و شاهد حاشیه نباشیم. البته همواره این طور بوده است و امیدوارم بتوانیم تفکرات مان را در زمین پیاده کنیم و فردا هر چقدر بیشتر موقعیت داشته باشیم بازی زیباتر می گردد.

وی در مورد غایبان تیمش گفت: ما دو بازیکن مصدوم و دو محروم داریم. زارعی و اسلامی خواه بازیکنان محروم ما هستند و باید ببینیم شرایط مصدومان ما چگونه است.

خطیبی راجع به اینکه ماشین سازی یکی از تیم های پرهوادار است، اما چرا تماشاگران این تیم استقبال ندارند، گفت: ما در بازی های قبلی با نمایشی که داشتیم، استقبال خوبی از ملاقاتهای مان صورت گرفت. در بازی با سایپا و ذوب آهن، تماشاگران خوبی به استادیوم آمدند و بازیکنان هم روحیه خوبی داشتند. وقتی آنها به استادیوم می آیند بازیکنان انگیزه می گیرند و امیدوارم با حضور پرشور طرفداران، بازی خوبی را از سوی تیم مان ببینیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به هدف تان از ابتدای لیگ رسیده اید یا نه؟، اعلام نمود: به هدف مان رسیده ایم، اما می خواهیم زیباتر بازی کنیم و کوشش خواهیم کرد در نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیریم. مطمئناً با دریافت بازیکنان جدید کیفیت تیم و نتایج بهتری از تیم ما خواهید دید.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی درباره اینکه آیا بازیکن نامی می گیرد یا دنبال بازیکنان گمنام می رود، گفت: انگیزه بهترین موضوع در فوتبال است. بازیکنان باید انگیزه لازم را برای بازی کردن داشته باشند. باید بازیکنانی را جذب کنیم که انگیزه داشته باشند، خواه بازیکن نامی باشد یا گمنام.

خطیبی درباره اینکه فکر می نماید انتخاب کدام مربی برای تراکتور بهتر است، گفت: من در این خصوص نظری ندارم و شاید بهتر باشد بعد از بازی در این خصوص صحبت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 653

به "خطیبی: دومین تیم جوان و کم هزینه ترین تیم لیگ برتر هستیم، باید تکلیف مان را در ماشین سازی انجام دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: دومین تیم جوان و کم هزینه ترین تیم لیگ برتر هستیم، باید تکلیف مان را در ماشین سازی انجام دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید