راهیابی کمانداران کامپوند مرد به مرحله حذفی جام جهانی تایلند

به گزارش مجله سامی، در نخستین روز از مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی داخلی سالن تیروکمان که در بانکوک تایلند در حال برکزاری است، هر سه نماینده ایران در بخش کامپوند مردان، توانستند به مرحله حذفی راه پیدا نمایند.

راهیابی کمانداران کامپوند مرد به مرحله حذفی جام جهانی تایلند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش مجله سامی، رقابت های جام جهانی داخل سالن تیروکمان با حضور 26 کشور و 130 کماندار در رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان رشته های ریکرو و کامپوند در بانکوک تایلند در حال برگزاری است که در سرانجام مرحله مقدماتی کامپوند مردان، سه نماینده ایران پیروز شدند به مرحله حذفی این رقابتها راه پیدا نمایند.

در جدول رده بندی مرحله مقدماتی این رقابتها، مجید کیان زاد با 590 امتیاز، اسماعیل عبادی با 586 امتیاز و امید طاهری با 584 امتیاز در رده های چهارم، یازدهم و ایستادهم قرار گرفتند.

هم چنین در این رقابتها، مجید احمدی مربی سابق تیم ملی کامپوند نیز که به صورت آزاد شرکت نموده است، با کسب 581 امتیاز در جدول رده بندی مرحله مقدماتی رقابتهای کامپوند مردان توانست به مرحله حذفی راه پیدا کند.

در مرحله حذفی کامپوند مردان، مجید کیان زاد با نماینده ای از جمهوری لائوس دیدار خواهد داشت، امید طاهری به مصاف مجید احمدی خواهد رفت و اسماعیل عبادی با کمانداری از هندوستان دیدار خواهد داشت.

رقابتها در بخش ریکرو مردان (امین پیرعلی و صادق اشرفی) و کامپوند زنان (فرشته قربانی و معصومه عالیپور) در حال برگزاری است.

به گزارش مجله سامی، همچنین در ادامه رقابتهای جام جهانی تیروکمان داخل سالن که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، بانوان کماندار کشورمان نیز در مرحله مقدماتی رقابتهای کامپوند، توانستند راهی مرحله حذفی شوند.

در جدول رده بندی مرحله مقدماتی جام جهانی داخل سالن تیروکمان؛ عالمه سادات هاشم پور، فرشته قربانی و معصومه عالی پور به ترتیب با 580، 568 و 564 امتیاز در رده های دوم، پانزدهم و شانزدهم قرار گرفتند.

هم چنین ویدا هنرمند، عطیه گل افشان و افسانه شفیعی هم که به صورت آزاد در این مسابقات شرکت کردند، با کسب 568امتیاز، 559امتیاز و 555امتیاز در جدول رده بندی مرحله مقدماتی، توانستند به مرحله حذفی راه پیدا نمایند.

به این ترتیب؛ هاشم پور در دور بعد با حریفی از ژاپن روبه رو خواهد شد، عالی پور به مصاف نماینده روسیه می رود، فرشته قربانی با آتیه گل افشان دیدار خواهد داشت و هنرمند و شفیعی نیز با کمانداری از آمریکا و آفریقای جنوبی رقابت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 352

به "راهیابی کمانداران کامپوند مرد به مرحله حذفی جام جهانی تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی کمانداران کامپوند مرد به مرحله حذفی جام جهانی تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید