ساحل سرخ پانجین (Panjin)- چین

به گزارش مجله سامی، پانیجین نامی است که سر دم داران چین، به ساحلی قرمز رنگ نهاده اند که در کنار رودی خروشان به نام لیائو هر سال هنر نمایی می نماید.

ساحل سرخ پانجین (Panjin)- چین

با تور چین نوروز سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

جلبک های قرمز رنگ دریایی که در این منطقه هر سال در موعدی خاص رشد می نماید، موجب شده است که این منطقه از سال 1988 یعنی حدود 25 سال پیش تا کنون، به طور حفاظت شده معرفی گردد تا توریست ها بدانجا برای ملاقات از این دریای سرخ دعوت می شوند.

گردشگران برای ملاقات از این منطقه باید از جاده های مخصوصی که به طور مجزا ساخته شده است استفاده نمایند و استفاده آزاد و یا رفتار آزاد در این منطقه امکان پذیر نیست.

شهر پانجین در چین و البته رنگ سرخ این گیاهان، موجب شده که این محل بدین صورت نام گذاری گردد. اگر ساکن بانجین باشید کافیست با طی سی کیلومتر راه به این منطقه یعنی ساحل سرخ چین برسید.

اما چرا این گیاهان قرمز رنگ هستند؟ این گیاهان در فصل تابستان در خاک شور می رویند و بعد به مرور که فصل بعدی یعنی پاییز می رسد رنگ آن تغییرکرده و بدین شکل در می آید که مثل فرشی پهن در دامنه صحرا و کنار رود است. این مکان یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری چین است.

هر سال از ماه آوریل به مدت 4 ماه این منطقه، دیدنی است و بعد از آن شمایل زیبایش از بین می رود تا برای اوریل سال بعد آماده گردد.

منبع: سفرگو
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 661

به "ساحل سرخ پانجین (Panjin)- چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساحل سرخ پانجین (Panjin)- چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید