شایعه جدید درباره شجاع خلیل زاده صحت دارد؟

به گزارش مجله سامی، به نظر می رسد کار محمدحسین کنعانی زادگان با الاهلی قطر تمام شده و این بازیکن در انتها فصل از پرسپولیس خواهد رفت. همین موضوع باعث شد خبر هایی مبنی بر بازگشت شجاع خلیل زاده به پرسپولیس در انتها فصل به گوش برسد. این در حالی است که هنوز یک فصل دیگر از قرارداد شجاع خلیل زاده با الریان باقی مانده و این بازیکن نمی تواند پرسپولیسی گردد. آن هم در حالی که جای پای شجاع در الریان بسیار محکم است و الریانی ها به هیچ وجه با جدایی او موافقت نخواهند کرد. به تمام این ها اضافه کنید هنوز هیچ مذاکره ای بین کادر فنی پرسپولیس و شجاع خلیل زاده برای بازگشت به پرسپولیس صورت نگرفته است.

شایعه جدید درباره شجاع خلیل زاده صحت دارد؟

جالب اینجاست طرفداران پرسپولیس نیز به خبر بازگشت خلیل زاده روی خوش نشان ندادند. گروه زیادی از طرفداران پرسپولیس اعتقاد دارند باشگاه نباید به بازیکنان القا کند که در سخت ترین شرایط تیم را ترک نمایند و یک فصل بعد از این که بهره اقتصادی خوبی بردند، به پرسپولیس برگردند. آن هم در حالی که پرسپولیس بابت از دست دادن این نفرات عناوین و موفقیت های زیادی را از دست داده است.

این گروه از طرفداران معتقدند با بازگشت شجاع باشگاه عملا راه خروج را به دیگر بازیکنانی که درصدد جدایی از پرسپولیس هستند (از جمله نوراللهی و کنعانی زادگان) نشان خواهد داد تا به راحتی در این مقطع سخت و حساس از پرسپولیس جدا شده و یک سال بعد بدون اینکه آب از آب تکان بخورد به مجموعه برگردند. هرچند گروهی از طرفداران نیز با اعلام این که باید شرایط بازیکن را درک کرد به حمایت از شجاع پرداخته و موافقت خود را با بازگشت این بازیکن اعلام نموده اند. اما هرچه هست تا این لحظه هیچ خبری از بازگشت سجاع خلیل زاده به پرسپولیس نیست و او قرار نیست جانشین کنعانی زادگان گردد.

از این رو باید دید در نهایت کادرفنی پرسپولیس با توجه به جدایی کنعانی زادگان چه بازیکنی را به عنوان جانشین او جذب خواهد نمود.

خبرگزاری دانشجو

منبع: فرارو
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1679

به "شایعه جدید درباره شجاع خلیل زاده صحت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه جدید درباره شجاع خلیل زاده صحت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید