لباس الطائر را در اساسینز کرید والهالا به تن کنید

به گزارش مجله سامی، دلتان برای الطائر و ظاهر او تنگ شده است یا از لباس ها و ظاهر آیوِر (Eivor) خسته شده اید؟ شما می توانید اکنون او را جایگزین الطائر کنید. البته، نه اینکه به صورت واقعی بتوانید این کار را انجام دهید، بلکه می توانید لباس معروف الطائر را به تن آیوِر بپوشانید تا ظاهر او تغییر کند.

لباس الطائر را در اساسینز کرید والهالا به تن کنید

یوبی سافت به وسیله برنامه یوبی سافت کانکت (Ubisoft Connect) این امکان را به بازیکنان می دهد تا لباس الطائر را در بازی در اختیار داشته باشند. یوبی سافت کانکت اکوسیستمی است که برای متصل کردن بازیکنان در بازی های یوبی سافت در پلتفرم های مختلف طراحی شده است. در بازی اساسینز کرید والهالا (Assassins Creed Valhalla) و برخی از دیگر بازی های یوبی سافت این سرویس رایگان به شما این امکان را می دهد که رویه پیشرفت خود در بازی را بین کنسول ها و کامپیوترهای شخصی ذخیره و حفظ کنید. با این حال، گاهی هم می توانید به وسیله آن لباس ها و سلاح های رایگانی را برای بازی های مختلف دریافت کنید یا با امتیازهای خود در یوبی سافت کانکت این لباس ها و سلاح ها را تهیه کنید. امتیازهای این برنامه تحت اسم Units شناخته می شوند و شما می توانید با بازی کردن بازی های یوبی سافت و افزایش سطح خود در یوبی سافت کانکت امتیاز دریافت کنید.

آن ها اکنون به وسیله این سرویس لباس رایگان الطائر را برای بازی اساسینز کرید والهالا در دسترس بازیکنان قرار داده اند. این اولین باری نیست که لباس الطائر برای این بازی در دسترس می گردد. در ماه مارس گذشته هم این امکان برای مدتی وجود داشت و این دومین فرصتی است که نصیب هواداران شده است تا این لباس را دریافت نمایند تا بلکه این روزها که سری اساسینز کرید با ساختار اولیه اش فاصله گرفته است، حداقل به وسیله ظاهر یاد قسمت اول را به پا دارند.

برای دریافت این لباس، بازیکنان باید در Ubisoft Connect ثبت نام نمایند و به وسیله صفحه پاداش ها این لباس را تهیه نمایند. پس از آن، این لباس در بازی اساسینز کرید والهالا باز خواهد شد و هواداران می توانند آن را انتخاب نمایند.

چندی پیش هم شرکت یوبی سافت به صورت رسمی گفت که روی پروژه بعدی اساسینز کرید کار می نماید که این پروژه در حال حاضر با نام اساسینز کرید: اینفینیتی شناخته می گردد. یوبی سافت بیان نموده که ساختار این سری با قسمت آینده کمی متفاوت خواه شد. در واقع، قسمت بعدی این اثر قرار است با ساختاری سرویس محور ارائه گردد. آن ها یک بازی پایه با محتوای مختلف عرضه می نمایند و سپس در طول زمان محتوای آن را توسعه می دهند. به همین دلیل، برخلاف قسمت ها قبلی که فقط مربوط به یک ماجرا می شد، ممکن است در اساسینز کرید اینفینیتی شاهد چند برهه تاریخی متفاوت و مکان ها گوناگونی باشیم که به طریقی به هم ارتباط خواهند داشت.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1787

به "لباس الطائر را در اساسینز کرید والهالا به تن کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لباس الطائر را در اساسینز کرید والهالا به تن کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید