محسن فروزان و همسرش با وثیقه آزاد شدند

به گزارش مجله سامی، وکیل مدافع محسن فروزان و نسیم نهالی-همسر فروزان- از آزادی موکلش با صدور قرار وثیقه اطلاع داد.

محسن فروزان و همسرش با وثیقه آزاد شدند

مصطفی سلیمانی بابادی در گفت وگو با مجله سامی با بیان این مطلب گفت: متعاقب برگزاری بازی سپیدرود و تراکتور سازی اتهاماتی متوجه موکلین اینجانب شد که مرجع محترم قضائی در حال رسیدگی به این اتهامات می باشد. موکلین بنده انتساب هر گونه اتهام به خود را قویاً رد کرده و رجاء واثق دارند که مرجع محترم قضائی به دور از هیاهوهای غیر ورزشی و سهم خواهی های اجرا شده از این واقعه صرفاً بر اساس مستندات پرونده رسیدگی و اتخاذ تصمیم خواهد نمود.

وی اضافه کرد: موکلین خود از این واقعه متحمل ضرر حیثیتی و اعتباری شده اند که اقدامات مقتضی در راستای احقاق حقوق خود را معمول داشته اند و امید دارند مراجع محترم قضائی کما فی سابق، در راستای احقاق حقوق حقه شأن جدیت و اهتمام لازم را معمول دارند. مطالب مندرج در فضای مجازی و رسانه ای عموماً به دور از واقعیت های حقوقی پرونده بوده که موکلین حق خود را در پیگیری و تعقیب مطالب خلاف واقع، محفوظ می دارند.

وکیل مدافع فروزان و نسیم نهالی ادامه داد: بنده به عنوان وکیل متهمین به همراه نامبردگان، به عدالت دستگاه قضائی اعتماد کامل داشته و از ریاست محترم قضائی که خود طلایه دار عدالت محوری و حق مداری در دستگاه قضاست در خواست داریم که از خروج پرونده از راستا حقوقی جلوگیری کنند. ضمن اینکه از بعضی افراد غیرورزشی می خواهیم که به جای فرافکنی در فضای مجازی و رسانه ای به وظیفه اصلی خود در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی عمل کرده و اجازه دهند محاکم قضائی به دور از التهاب سیاسی و صرفاً بر اساس مستندات و مدارک مرتبط با پرونده، به پرونده های مطروحه رسیدگی و اتخاذ تصمیم کنند.

وی اضافه کرد: موکلینم اینک با ارائه مستندات و قانع کردن مرجع قضائی در صدور قرار وثیقه و سپردن اسناد لازم در حال حاضر آزاد می باشند و ضروری است اعلام نماید که درج هرگونه مطلبی منتسب به خود و موکلین بدون تأیید اینجانب و موکلین، نشر اکاذیب و قابل پیگیری می باشد.

به گزارش مجله سامی فروزان دروازه بان تراکتورسازی که از این تیم کنار گذاشته شده و همسرش با دستور دادسرای فرهنگ و رسانه روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه بازداشت شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 186

به "محسن فروزان و همسرش با وثیقه آزاد شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن فروزان و همسرش با وثیقه آزاد شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید