اخبار سیاسی

مرگ زودرس اتاق شیشه ای پایتخت! سه پیامد منفی توقف انتشار عمومی مجوزها و عملکردهای شهرداری

خبرنگاران : شواهد و نشانه های اولیه از شرایط انتشار عمومی اطلاعات مهم نظام اداره پایتخت نشان می دهد: اتاق شیشه ای مدیریت شهری تهران پس از یک دوره فعالیت دوساله، به مرگ زودرس دچار شده است.

10 تیر 1399

گرانی و کندی اینترنت موجب به وجود آمدن مشکل در برگزاری کلاس های مجازی می گردد

معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه گرانی و کندی اینترنت باعث به وجود آمدن مشکل در برگزاری کلاس های مجازی می گردد، می توان در شیوه های ارزیابی دانشجویان تنوع ایجاد کرد.

8 تیر 1399

روسیه:هرگونه حمله موشکی آمریکا را پاسخ می دهیم

سخنگوی وزارت خارجه روسیه هشدار داد که مسکو هرگونه حمله با استفاده از موشک های بالستیک زیردریایی آمریکا را حمله با تسلیحات اتمی تلقی می نماید، بنابراین با یک حمله تلافی جویانه پاسخ آن را خواهد داد.

7 تیر 1399

موشن گرافیک، پشت پرده خاموشی

در این موشن گرافیک 4 دقیقه ای ببینید: یکی از اصلی ترین عوامل بروز خاموشی برق در تابستان چیست؟

5 تیر 1399

الهیان: غرب زدگان حق اظهار نظر در مورد دستاورد های کشور را ندارد

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: جریان غربگرا که در دوران مسئولیتش در کشور توان خود را معطوف به مذاکره با آمریکا کرده و توجهی به ظرفیت های داخلی نداشته است، حق اظهار نظر در مورد دستاورد ها وموفقیت های کشور را ندارد.

4 تیر 1399

ترامپ احتمال اخراج وزیر بهداشت آمریکا را رد کرد

رئیس جمهور آمریکا احتمال اخراج وزیر بهداشت دولتش را رد کرده و رسانه های این کشور را به دروغ پردازی متهم کرد.

2 تیر 1399

واکنش ترامپ به افت قیمت نفت

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز سه شنبه در پیامی توئیتری در واکنش به افت قیمت نفت ادعا کرد: هرگز اجازه نخواهیم داد صنعت نفت و گاز بزرگ ما سقوط کند!

28 خرداد 1399

تشکیل پرونده علیه برخی از مدیران استقلال و پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، مهدی علی نژاد درباره تصمیم وزارت ورزش برای خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس گفت: اول باید بدانیم خصوصی سازی کار خوبی هست یا خیر. هیچ کجای جهان دولت ها بخصوص وزارت ورزش کار باشگاهداری نمی کند. این یک کار منحصر به فرد در ایران است. وزارت...

22 خرداد 1399

بازار حیوانات زنده ووهان دوباره باز شد

همزمان با کاهش شیوع کرونا در چین، بازارهای محلی میوه و تره بار و مواد غذایی در این کشور رفته رفته بازگشایی می شوند.

21 خرداد 1399

چه کسی اولین بار گفت: جنگ سرد؟

باروک 73سال پیش در چنین روزی، برابر شانزدهم آوریل 1947 میلادی، طی یک نطق سیاسی برای نخستین بار، برای توصیف شرایط مابین ایالات متحده آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی از واژه جنگ سرد استفاده کرد

21 خرداد 1399

فنلاند کمک های مالی خود به سازمان بهداشت جهانی را افزایش می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه وزارت خارجه فنلاند، در واکنش به تصمیم اخیر و ضدانسانی رئیس جمهور آمریکا علیه سازمان بهداشت جهانی، دولت فنلاند اعلام کرده که کمک های خود را افزایش خواهد داد.

20 خرداد 1399

خبرنگاران واحدهای تولیدی باید به طور مستمر ضدعفونی شوند

قزوین - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: صاحبان واحدهای تولیدی مکلف هستند دستکش و ماسک برای کارگران خود تهیه نموده و فضای کارخانه ها را به صورت منظم و مستمر ضدعفونی نمایند.

18 خرداد 1399

مصاحبه، دانایی فر: میزان موفقیت الکاظمی در تشکیل دولت بالاست، تلاش آمریکایی ها برای امضای توافق جدید با عراق

سفیر سابق ایران در بغداد میزان موفقیت مصطفی الکاظمی در تشکیل دولت جدید عراق را بالا دانست و معتقد است واشنگتن می خواهد موافقت نامه جدید راهبردی با بغداد امضا کند.

16 خرداد 1399

کرونا ، سفیر چین در آمریکا: نیازمند سیستم جدید حکومت جهانی هستیم

سفیر چین در آمریکا خواهان تشکیل نظام مدیریت جهانی جدید و فارغ از فرصت طلبی سیاسی برای مقابله با ویروس کرونا و دیگر بحران های بین المللی شد.

16 خرداد 1399

ترامپ هشدارهای وزیر بهداشت درباره کرونا را نادیده گرفته بود

چند رسانه آمریکایی گزارش دادند، وزیر بهداشت و خدمات انسانی آمریکا چند هفته قبل از آنکه دونالد ترامپ تدابیر گسترده ای را به هدف متوقف ساختن شیوع کروناویروس اتخاذ کند چندین بار نسبت به تهدید و امکان شیوع گسترده این ویروس هشدار داده بود.

15 خرداد 1399

صندوق پاسخ به کووید-19 توسط آسه آن تشکیل شد

وزیران امور خارجه اتحادیه کشورهای جنوب شرقی آسیا (آسه آن) برای تاسیس صندوق پاسخ آسه آن به کووید-19 با هدف مبارزه با شیوع کرونا در این منطقه، به توافق رسیدند.

14 خرداد 1399

خبرنگاران بیانیه انتقادی کاخ سفید از صدای آمریکا بدلیل پخش تبلیغات چین

تهران- خبرنگاران- کاخ سفید با انتشار بیانیه ای رسمی، بنگاه سخن پراکنی دولتی صدای آمریکا را متهم کرد که بی چون و چرا تبلیغات چین در خصوص مهار بیماری کووید-19 را منتشر می نماید.

13 خرداد 1399

خبرنگاران روسیه: تحریم ارسال یاری های پزشکی به ایران و ونزوئلا را سخت نموده است

مسکو - خبرنگاران - رئیس بنیاد صلح روسیه گفت: آمریکا، انگلیس و اتحادیه اروپا باید در شرایط شیوع بیماری کرونا در دنیا، سیاست تحریم های یکجانبه را کنار بگذارند زیرا که این تحریم ها امکان یاری های پزشکی و درمانی به کشورهایی همچون ایران و ونزوئلا را سخت نموده...

11 خرداد 1399

خبرنگاران شمار فوتی های کرونا در فرانسه از 10 هزار نفر گذشت

تهران- خبرنگاران- شمار افراد فوت شده به علت ابتلا به کرونا در فرانسه با بیش از یک هزار و 400 نفر افزایش در یک روز، از 10 هزار نفر عبور کرد.

10 خرداد 1399

شعارهایی که در حد وعده و وعید ماندند، سیاسیونی که به دنبال خدمت به ورزش هستند!

یکی از آفت های ورزش کشور گزینش نامناسب و بدون ضابطه مدیران است که صدمات جبران ناپذیری را به بدنه ورزش وارد نموده است.

1 خرداد 1399
تعداد: (258)