اخبار مجلس

عدم اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری، ترک فعل و تخلف است

خبرنگاران/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: مصوبات کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری استان، حکم قانون را دارد و عدم اجرای آن به معنای ترک فعل و تخلف است.

22 شهریور 1400

کنایه نماینده مجلس به زاکانی؛ نباید مجلس را پله ترقی کرد

نماینده مردم شازند در مجلس نسبت به ترک مجلس از سوی بعضی نمایندگان برای تصدی پست های دیگر اخطار داد.

24 مرداد 1400

فوتی های کرونایی در تهران سه برابر شد، آماده باش در بهشت زهرا

بعد از سرانجام یافتن تعطیلات نوروزی خیز جدید کرونا شروع و بسیاری از شهر ها تغییر رنگ دادند.

9 اردیبهشت 1400

خبرنگاران کرونا و خیل مسافران بی تفاوت نوروزی در گیلان

رشت - خبرنگاران - اسفند ماه بود که خبر ورود و مشاهده ویروس کرونا در کشور اعلام شد و اینک از آن روز بیش از یکسال می گذرد، سالی که همراه با سختی های و دغدغه ها و نگرانی های بسیار نه تنها برای ما که برای کل جهانیان بود.

6 اردیبهشت 1400

شرایط حضور کارمندان در شهرهای نارنجی و قرمز از فردا

به گزارش خبرنگاران، ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به شرایط رنگ بندی شهرهایی که اخیرا به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی با طغیان بیماری روبرو شده و تغییر رنگ به نارنجی و قرمز داده اند، اظهار کرد: دستورالعمل های اجرایی در مناطق مختلف...

29 فروردین 1400

برند حناچی پل و اتوبان نیست، فرهنگ و میراث است

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم پیگیری مصوبه حفاظت از میراث معاصر توسط شهردار تهران گفت: برند شهردار تهران پل و اتوبان نیست، فرهنگ و میراث است.

16 اسفند 1399

قانونگذاران آمریکا از حذف تجهیزات هواوی حمایت کردند

خبرنگاران- قانونگذاران آمریکایی تحت لایحه کمک مالی کرونایی 900 میلیارد دلاری، از تخصیص 1.9 میلیارد دلار برای تامین بودجه برنامه حذف تجهیزات شبکه مخابراتی ساخت هواوی که دولت آمریکا آن را ریسکی برای امنیت ملی می داند، حمایت می کنند.

6 بهمن 1399

آذری جهرمی و حاجی میرزایی به مجلس می فرایند

وزرای آموزش و پرورش و ارتباطات و فناوری اطلاعات هفته جاری برای پاسخگویی به سوالات بعضی از نمایندگان در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا می نمایند.

4 بهمن 1399

خبرنگاران حمایت 17 ایالت آمریکا از شکایت ترامپ علیه نتیجه انتخابات

تهران- خبرنگاران- 17 ایالت آمریکا به دادگاه عالی اعلام کرده اند که آنها از اقدام دادستان کل ایالت تگزاس برای طرح شکایت در راستای تغییر نتیجه انتخابات و پس دریافت پیروزی جو بایدن در کالج الکترال (مجمع گزینشگران) حمایت می کنند.

28 دی 1399

فرصت یک هفته ای پرسپولیس برای ارسال لایحه تکمیلی به کمیته استیناف AFC در پرونده النصر

باشگاه پرسپولیس باید ظرف یک هفته لایحه دفاعی تکمیلی خود را درباره شکایت النصر عربستان به کمیته استیناف AFC ارسال کند.

20 آذر 1399

خبرنگاران درختان خشک و بیمار محدوده گردشگری تالاب زریبار قطع می گردد

سنندج - خبرنگاران - رییس اداره حفاظت محیط زیست مریوان گفت: برنامه حذف و قطع درختان خشک و بیمار محدوده گردشگری تالاب بین المللی زریبار و جایگزینی با گونه های بومی به منظور جلوگیری از ایجاد خسارت جانی سقوط آنها، رعایت بهداشت جنگل و ایجاد بستر برای کاشت...

1 آذر 1399

سرانجام شرایط اضطراری در بیشکک؛ تکلیف تعیین شد

ایسنا نوشت:هم زمان با اینکه سادیر جباروف، نخست وزیر قرقیزستان از طریق تصدی رسمی مقام ریاست جمهوری موقت در این کشور متحد نزدیک روسیه قدرت خود را تثبیت کرد، مجلس قرقیزستان به پایان شرایط اضطراری در بیشکک، پایتخت این کشور رأی داد.

25 آبان 1399

لزوم احیای نقش فعال 3 کمیسیون عالی شورای فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، یاسر جلالی دستیار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: یکی از نشانه های جدی دریافت مسئله مدیریت فضای مجازی در کوتاه مدت، احیای نقش فعال 3 کمیسیون عالی و شورای تعیین شورای عالی فضای مجازی است.

6 آبان 1399

پشت پرده ریزش بورس فاش شد ، دعوت دژپسند از مردم به پذیره نویسی در دارا دوم

خبرنگاران : وزیر امور مالی و دارایی گفت: در 10 روز اخیر مشکلاتی ایجاد شد که عوامل واقعی، روانی و یک مقدار هیجانات اجرا شده در پی این عوامل، نوسانات بورس را مقداری زیاد کرد .

19 مهر 1399

تکلیف دولت برای توزیع عادلانه خدمات به روستاها و شهرهای محروم

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان این که شهرداری و دهیاری ها نهادهای مستقل عمومی و غیردولتی هستند، بر صندلی قانونی شوراها و دهیاری ها تأکید کرد.

6 شهریور 1399

تدوین لایحه جدید مالکیت ادبی و هنری یا اصلاح قوانین موجود؟

خبرنگاران ، سید عباس حسینی نیک دکتری حقوق/پژوهشگر حقوق آفرینش های فکری؛ بسیاری از کشورهای در حال توسعه به دلیل نداشتن انگیزه های علمی، فرهنگی و اجتماعی که خود ریشه در فرهنگ و تمدن ملی و بومی دارد، هیچگونه ملاحظه ای درخصوص تصویب قوانین داخلی در حوزه آفرینش...

12 مرداد 1399

از هر طرح یا لایحه ای در صیانت از کرامت و امنیت زنان استقبال می کنیم

عضو حقوقدان شورای نگهبان خطاب به معاون رییس جمهور نوشت: از هر طرح و لایحه ای که از کرامت و امنیت زنان صیانت کند، استقبال می کنیم.

10 مرداد 1399

سفید شدن کامل یزد مستلزم رعایت فاصله گذاری اجتماعی است

خبرنگاران/یزد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با بیان این که در حال حاضر تعداد بیماران کرونایی بستری شده در استان یزد زیر 100 نفر است، گفت: حفظ و تقویت شرایط موجود استان یزد در بحث شیوع کرونا، مستلزم رعایت جدی فاصله گذاری اجتماعی است. ...

8 مرداد 1399

درهای موزه سینما به روی مردم باز شد

به دنبال مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا و طبق دستور رئیس جمهور مبنی بر بازگشایی موزه های کشور، موزه سینما شروع به کار کرد.

8 مرداد 1399

مرگ زودرس اتاق شیشه ای پایتخت! سه پیامد منفی توقف انتشار عمومی مجوزها و عملکردهای شهرداری

خبرنگاران : شواهد و نشانه های اولیه از شرایط انتشار عمومی اطلاعات مهم نظام اداره پایتخت نشان می دهد: اتاق شیشه ای مدیریت شهری تهران پس از یک دوره فعالیت دوساله، به مرگ زودرس دچار شده است.

10 تیر 1399
تعداد: (43)