سفید شدن کامل یزد مستلزم رعایت فاصله گذاری اجتماعی است

به گزارش مجله سامی، خبرنگاران/یزد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با بیان این که در حال حاضر تعداد بیماران کرونایی بستری شده در استان یزد زیر 100 نفر است، گفت: حفظ و تقویت شرایط موجود استان یزد در بحث شیوع کرونا، مستلزم رعایت جدی فاصله گذاری اجتماعی است.

سفید شدن کامل یزد مستلزم رعایت فاصله گذاری اجتماعی است

احمد ترحمی در حاشیه برگزاری سومین مرحله رزمایش سراسری کمک مومنانه با بیان این که تمام فرآیند مدیریت بحران شیوع کرونا با هماهنگی و در راستای اجرای مصوبات ستاد استانی مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا اجرا شده است، اظهار کرد: مشارکت مستمر خیرین در شرایط بحرانی ناشی از شیوع کرونا نقش مهمی در ساماندهی این مهم ایفا کرده است.

وی با بیان این که در حال حاضر آمار بیماران کرونایی بستری شده در استان یزد زیر 100 نفر هستند، اضافه کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی یکی از الزامات اجرایی برای قطع کامل چرخه شیوع کرونا است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در ادامه تلاش مستمر کادر درمانی برای مقابله با کرونا در استان قابل تقدیر دانست و گفت: حفظ و تقویت شرایط موجود در بحث شیوع کرونا مستلزم همکاری مستمر شهروندان است.

ترحمی با اشاره به اهمیت برگزاری رزمایش سراسری کمک مومنانه، شرح داد: این مهم از جمله اقدامات حائز اهمیت در راستای رفع نیاز خانواده های آسیب دیده ناشی از شیوع کرونا است.

این مسئول در سرانجام جذب مشارکت عمومی برای ساماندهی بحران پساکرونا را از جلمه ضرورت های اجرایی در استان یزد دانست و گفت: هم افزایی عمومی و مشارکت مستمر تنها راه مقابله با قطع چرخه کروناست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1038

به "سفید شدن کامل یزد مستلزم رعایت فاصله گذاری اجتماعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفید شدن کامل یزد مستلزم رعایت فاصله گذاری اجتماعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید