مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند

به گزارش مجله سامی، اگر می خواهید از آژانس های مسافرتی درخواست کنید تا برای شما ویزا تهیه کنند باید ملیت شما حتما ایرانی باشد و فقط هم ویزایی از نوع گردشگری بخواهید و برای انواع دیگر ویزا باید شخصا اقدام نمایید.

مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند

قبل از همراهی با تور تایلند باید ویزای توریستی این کشور را در یافت کنید. ویزای توریستی تایلند در حال حاضر بدون نیاز به مصاحبه و با ارائه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا برای گردشگران صادر می شود که در این مقاله به معرفی آنها پرداخته ایم.

برای این که بتوانید ویزای تور تایلند را دریافت کنید باید در ایران حضور داشته باشید. هزینه صدور ویزا 35 یورو برای ویزای یک بار ورود و 70 یورو برای ویزای دو بار ورود می باشد که بعد از اینه این هزینه را پرداخت کردید هزینه به هیچ عنوان پس داده نخواهد شد.

سفارت تایلند در شهر تهران در بهارستان، روبروی بیمارستان طرفه، کوچه استقلال، پلاک 3 واقع شده است. این سفارت در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 باز است، برای اینکه مدارک خود را به سفارت تایلند دهید می توانید روزهای یکشنبه تا پنچشنبه از ساعت 8:30 تا 11:30 به این سفارت بروید و بعد از آماده شدن ویزا برای دریافت آن می توانید از ساعت 13:30 الی 16:00 روزهای یکشنبه تا پنج شنبه به سفارت مراجعه کنید.

منبع مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند

انتشار: 28 آذر 1400 بروزرسانی: 28 آذر 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1926

به "مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید