سرانجام کار بوکسورهای ایران در مجارستان با سه مدال

به گزارش مجله سامی، تیم ملی بوکس ایران در تورنمنت بین المللی 2019 مجارستان به یک مدال نقره و دو مدال برنز دست یافت.

سرانجام کار بوکسورهای ایران در مجارستان با سه مدال

به گزارش خبرنگاران، تورنمنت بین المللی بوکس 2019 مجارستان از صبح روز چهارشنبه هفته گذشته شروع شده و روز شنبه بیستم بهمن ماه 1397 به انتها رسید، بوکسورهای تیم ملی ایران نیز در این رقابت ها حضور داشتند و در انتها به یک مدال نقره و دو مدال برنز دست یافتند.

به این ترتیب در وزن 64- کیلوگرم، مسلم مقصودی ابتدا نماینده مجارستان را شکست داد و در دومین مبارزه خود نیز با شکست حریف کرواسی به فینال این مسابقات راه یافت. مقصودی در فینال به مصاف حریف لهستانی رفت اما با شکست مقابل این بوکسور به مدال نقره رسید.

همچنین روز آدینه نیز شاهین موسوی نماینده وزن منهای 75 کیلوگرم و امید احمدی صفا نماینده وزن منهای 52 کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران با شکست حریفان خود در مبارزه رده بندی به دو مدال برنز این دوره از رقابت ها دست یافته بودند.

رضا سلیمانی و ایمان رمضان پور به دلیل مصدومیت از ناحیه ابرو با تصمیم داوران در طول این رقابت ها اجازه به مبارزه کردن پیدا نکرده و از گردونه رقابت ها کنار رفتند. اشکان رضایی، سجاد کاظم زاده و طوفان شریفی نیز مقابل حریفان خود شکست خورده و از گردونه رقابت ها کنار رفتند.

ترکیب تیم ملی بوکس ایران برای حضور در این رقابت ها به قرار زیر بود: وزن 52- کیلوگرم، امید احمدی صفا وزن 56- کیلوگرم، رضا سلیمانی فر وزن 60- کیلوگرم، اشکان رضایی وزن 64- کیلوگرم، سجاد کاظم زاده وزن 69- کیلوگرم، مسلم مقصودی وزن 75- کیلوگرم، شاهین موسوی وزن 81- کیلوگرم، مبین کهرازه وزن 91- کیلوگرم، طوفان شریفی وزن 91+ کیلوگرم، ایمان رمضان پور

نکنه قابل توجه این رقابت ها ناپدید شدن مبین کهرازه بوکسور تیم ملی ایران در فرودگاه وین بود. تیم ملی ایران برای ورود به مجارستان ابتدا باید به کشور اتریش اعزام می شد که به همین دلیل ابتدا وارد فرودگاه شهر وین شد اما در این میان بوکسور وزن 81 کیلوگرم تیم ملی از کاروان تیم ملی جدا و ناپدید شد ک. گفته می گردد برای پناهنده شدن در اروپا بوده است.

در این رقابت ها اکبر احدی به عنوان سرمربی، علی مظاهری و افشین نادری نیز به عنوان مربیان راهنمایی تیم ملی را بر عهده داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 138

به "سرانجام کار بوکسورهای ایران در مجارستان با سه مدال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام کار بوکسورهای ایران در مجارستان با سه مدال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید