کسب و کار

سفر به آمریکا: کاخ سفید، خانه موقت روسای جمهور آمریکا

ساختمان سفیدی که با تصور شرقی ما از عظمت و شکوه یک کاخ فاصله دارد و خانه بزرگی در پلاک 1600 خیابان پنسیلوانیا (Pennsylvania Avenue NW) در شهر واشنگتن است، دفتر کار و محل اقامت رییس جمهوری آمریکا و خانواده اش است.

3 بهمن 1399

خبرنگاران 286 مددجوی کمیته امداد در خمین مهارت&zwnjهای فنی و حرفه&zwnjای فرا گرفتند

خمین - خبرنگاران - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خمین گفت: 286 مددجوی این نهاد حمایتی در زادگاه امام راحل امسال با هدف بازار محوری و هدایت شغلی آموزش های مهارتی در حوزه کشاورزی، خدمات و صنعت فرا گرفتند.

27 دی 1399

ایجاد بازار خدمات فناوری اطلاعات در 9 حوزه

بازار خدمات فناوری اطلاعات وابسته به شبکه فناوری و نوآوری معاونت علمی ریاست جمهوری در 9 بخش، محصولات و خدمات گوناگون را عرضه می نماید.

13 دی 1399

نتایج سومین آزمون استخدامی در 3 دانشگاه علوم پزشکی اعلام شد

به گزارش خبرنگار مهر، سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در تاریخ 21 آبان 95 برگزار شد و پیرو اطلاعیه 20 آذر 95 و اطلاعیه های بعدی در تاریخ 3، 5، 13، 19، 24 و 27 بهمن 95، 1، 8، 18، 21 و 25 اسفند 95، 21 فروردین 96، 11 تیر 96، 3 و 25 مرداد 96، 29 شهریور 96، 11 و 20 مهر...

8 دی 1399

آشنایی با فرهنگ محلی آذربایجان

ملاقات از بازارها و سرشاخ شدن با اضطراب و هیاهوی روزانه، آسان ترین راه برای آشنایی با سبک زندگی محلی و فرهنگ در یک کشور است. به علاوه، اندک مواردی چون اقلام یافت شده در بازارهای حومه باکو می توانند تضاد میان ثروت پایتخت و سبک زندگی در این شهر را به نمایش...

6 دی 1399

زمان کاهش قیمت لاستیک

کنار گذاشتن قیمت گذاری دستوری در خصوص لاستیک به کاهش قیمت این محصول منجر شد. این موضوع در حالی از سوی مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت تایید شده است که پیش تر معاون سازمان حمایت از امکان ناپذیر بودن کنترل قیمت گفته بود. موضوعی که بسیاری آن را شهادت...

6 دی 1399

80 درصد رانندگان، تسهیلات بانکی 60 میلیون ریالی دریافت کرده اند

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به اقدامات این سازمان در بخش های مختلف از زمان شیوع کرونا گفت: 80 درصد رانندگان، تسهیلات بانکی 60 میلیون ریالی دریافت کرده اند.

1 دی 1399

پشت پرده افزایش بودجه نظامی انگلیس چیست؟

خبرنگاران : دولت انگلیس می خواهد به بهانه خطرناک و پیچیده تر شدن شرایط بین المللی و با وجود بحران کرونا بودجه نظامی خود را به بالاترین سطح در 30 سال گذشته ارتقاء دهد.

29 آذر 1399

توانمندسازی نیروی انسانی ماهر و متخصص اولویت منطقه آزاد قشم است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توانمدسازی و تربیت نیروی انسانی ماهر برای کار و ارائه خدمات در جزیره قشم در عرصه های مختلف اقتصادی، گردشگری، خدماتی و... از اولویت های اصلی این سازمان به شمار می رود.

19 آذر 1399

خبرنگاران اصفهان میزبان ریزگردهای سه استان همجوار

اصفهان- خبرنگاران- گرد و غبار استان اصفهان متاثر از کانون های داخل استانی و خارج از استانی است و مهار آن به گفته مسوولان امر نیازمند اجرای همزمان طرح های بیابان زدایی و شناسایی کانون های گرد و غبار در این استان و سمنان، قم و یزد است.

7 آذر 1399

درخواست ترامپ از دادستان کل درباره بایدن

ایسنا نوشت: ترامپ از دادستان کل آمریکا خواسته تا درباره فساد عظیم خانواده بایدن تحقیقاتی را انجام دهد.

6 آذر 1399

خبرنگاران دسترنج هنرمند ایرانی به کام خریداران اروپایی

مهاباد- خبرنگاران- رحیم ابراهیمی هنرمند مهابادی که 35 سال سابقه فعالیت در حرفه نجاری دارد مصنوعات دست ساز و چوبی اش خریداران فراوانی را در کشورهای اروپایی برای خود دست و پا نموده است.

6 آذر 1399

تولید به اندازه رشد نقدینگی باشد، تورم مهار می شود

اقتصاد ایران روزهای سختی را می گذراند و این کار نهادهای تصمیم ساز را سخت کرده است. با این حال، این سرانجام ماجرا نیست و هنوز راه های زیادی برای برون رفت از این شرایط وجود دارد. کما اینکه مسئولان اقتصادی دولت در تلاش و تکاپو هستند تا با ارائه برنامه های...

26 آبان 1399

سی ان ان: نخستین مناظره بایدن و ترامپ ضربه ای عمیق به دموکراسی بود

یک شبکه خبری مشهور آمریکایی به شدت از نخستین مناظره انتخاباتی بین جو بایدن و دونالد ترامپ انتقاد نموده است.

17 آبان 1399

امکان ضبط پیغام صوتی در توئیتر برای دارندگان آیفون فراهم شد

خبرگزاری خبرنگاران- شرکت توئیتر قابلیت ضبط پیغام های صوتی را برای تعداد بیشتری از دارندگان سیستم عامل iOS منتشر کرد.

15 آبان 1399

آخرین خبر ها از ساخت سالن سینما در کشور از زبان رئیس سازمان سینمایی

حسین انتظامی در بازدید از پردیس سینمایی صبامال، از آخرین شرایط ساخت سالن های سینمایی در کشور گفت.

12 آبان 1399

تعبیر خواب اسکلت انسان

با تعبیر خواب اسکلت و استخوان، تعبیر خواب اسکلت انسان زنده، تعبیر خواب اسکلت مرده و تعبیر خواب اسکلت مرگ همراه ما باشید.

12 آبان 1399

امکانات و ظرفیت های دانشگاه به جامعه معرفی گردد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با بیان اینکه این دانشگاه دارای امکانات و ظرفیت های مناسبی در استان و کشور است بر معرفی ظرفیت ها به جامعه در راستای جذب دانشجو تأکید کرد.

10 آبان 1399

واشنگتن و ابوظبی توافق جدید امضا کردند

ایسنا نوشت: آمریکا و امارات توافقنامه ای را جهت گسترش و تحکیم امتیازات و مصونیت های کارمندان کنسول گری های دو کشور امضا کردند.

7 آبان 1399

ساخت مستندی به بهانه یک فروچاله بزرگ

محمد احسانی این روزها مشغول ساخت مستندی با عنوان وقتی که دارکوب ها می فرایند است که به بیان دغدغه های محیط زیستی در منطقه کبودرآهنگ می پردازد.

5 آبان 1399
تعداد: (146)