کاراته

اتریش میزبان لیگ جهانی کاراته شد

تهران (پانا) - اولین رویداد مهم بین المللی کاراته در سال 2022 تحت عنوان لیگ جهانی کاراته وان سری آ در سالزبورگ اتریش برگزار خواهد شد.

17 دی 1400

ملاقات اعضای هیات رئیسه فدراسیون کاراته با وزیر ورزش و جوانان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، جلسه اعضای هیات رئیسه فدراسیون کاراته و مربیان تیم ملی مردان و زنان ایران با دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در ساختمان وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.

20 آبان 1400

سخت ترین سال پیش روی ورزش است، روی المپیک متمرکز هستیم نه تغییرات

به گزارش خبرنگاران، سید رضا صالحی امیری در اولین گفتگوی رسانه ای خود در سال جدید مروری کوتاه داشت بر شرایط ورزش کشور در سال 99 و دستاوردهایی که به واسطه پیگیری فعالیت و برنامه های کمیته ملی المپیک برای این عرصه به دست آمد.

17 فروردین 1400

والیبالیست قزوینی برای شرکت در مسابقات جام جهانی راهی ژاپن شد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا موذن لیبرو ملی پوش قزوینی در ترکیب تیم ملی برای شرکت در رقابت های جام جهانی والیبال 2019 راهی ژاپن شد.

5 بهمن 1398

گزارش کامل و آماری خبرنگاران از کاراته وان های سال 2019، پیش به سوی المپیک با صدرنشینی

کاراته ایران در راستا کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو در سال 2019 در 10 مرحله مسابقات لیگ های برتر و سری A نماینده داشته است.

3 آذر 1398

اکبرآبادی: افشارزاده و مسئولان فدراسیون کاراته باید جوابگو باشند، هیچ تماسی با اندونزی نداشتم

خبرنگاران: معاون وزیر ورزش و جوانان در امور بانوان گفت: هیچ تماسی با کاروان ایران در اندونزی نداشتیم و فقط از روابط عمومی فدراسیون کاراته سوال کردم که چرا از پوشش مصوب استفاده نکرده اند.

11 شهریور 1398