استاندار تهران: قرارگاه مقابله با سرقت خودرو تشکیل شده است

به گزارش مجله سامی، تهران (پانا) - استاندار تهران با اشاره به انجام مداکره با خودروسازان برای تقویت ایمنی خودروها در مواجهه با سرقت گفت قرارگاه مقابله با سرقت خودرو تشکیل شده است و دستگاه های مختلفی از جمله وزارت صنعت و معدن، پلیس، شهرداری عضو این قرارگاه هستند. ما هم به صورت اختصاصی با نمایندگان شرکت ایران خودرو و سایپا جلسه برگزار کردیم.

استاندار تهران: قرارگاه مقابله با سرقت خودرو تشکیل شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن منصوری درباره قرارگاه اجتماعی تهران گفت: جلسه ای در هفته گذشته با حضور 40 نفر از روسای دستگاه ها و سازمان ها تشکیل دادیم و در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر تصمیم گیری شد. قرار شد 10 هزار نفر به ظرفیت تهران اضافه شود. این کارگروه و جلسه هم در ذیل همان قرارگاه اجتماعی برگزار شده است و در حال حاضر جلسات تخصصی هم در حال برگزاری است.

وی اضافه نمود: این موضوع در جلسه ای که در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر بود نیز بحث شد، ما در تهران به عنوان مرکز نمی توانیم برخی از مسائل را از سر خودمان باز کنیم.

استاندار تهران بیان نمود: ممکن است هموطنی از یک شهری به تهران بیاید متقابلا یک نفر هم از تهران به شهرستان دیگری برود. اینکه ما بخواهیم این افراد را بین استان ها جابجا کنیم در حقیقت جابجایی صورت مسئله است و حل مسئله نیست.

وی شرح داد: جابجایی معتادان متجاهر از تهران به دیگر شهرها اولویت کاری ما نیست. اگر این معتادان متجاهر که گفته می شود از شهرهای دیگر به تهران آمده اند در تهران جمع آوری شوند فعلا همین جا نگهداری می کنیم تا درمان شده و اقدامات بازتوانی برای آن ها صورت گیرد.

منصوری در بخش دیگری از سخنان خود درباره قرارگاه مقابله با سرقت گفت: دستگاه های مختلفی از جمله وزارت صنعت و معدن، پلیس، شهرداری عضو این قرارگاه هستند. ما هم به صورت اختصاصی با کنندگان شرکت ایران خودرو و سایپا جلسه برگزار کردیم.

استاندار تهران با اشاره به انجام مداکره با خودروسازان برای تقویت ایمنی خودروها در مواجهه با سرقت شرح داد: یکی از موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد ضعف برخی از خودروهای تولید داخل در مواجهه با پدیده سرقت است. ضعف ها در این جلسه کاملا به صورت کارشناسی مطرح شد. برخی از ضعف ها از طریق دوستان رفع شده است، اما برخی از نقایص همچنان وجود دارد.

وی اضافه نمود: مقرر شد مجموعه پلیس آگاهی با کننده استاندار و مجموعه خودروسازان کارگروهی را تشکیل دهند و جزییات این مباحث را با هم تحلیل کرده و آسیب ها را احصاء کرده و برای رفع آن چاره اندیشی کنند. این اقدامات در حال حاضر در حال انجام است و ان شاءالله در جلسه بعد قرارگاه مقابله با سرقت گزارش این اقدامات ارائه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2023

به "استاندار تهران: قرارگاه مقابله با سرقت خودرو تشکیل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: قرارگاه مقابله با سرقت خودرو تشکیل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید