اظهارات عجیب حمید استیلی؛ حذف مخالفان اسکوچیچ قطعی شد؟

به گزارش مجله سامی، تیم ملی فوتبال ایران در حالی آماده برگزاری اردوی خود در شهریور و مهرماه می گردد که اظهارات اخیر سرپرست این تیم شائبه عدم دعوت از برخی بازیکنان شاخص را جدی تر می نماید.

اظهارات عجیب حمید استیلی؛ حذف مخالفان اسکوچیچ قطعی شد؟

تیم ملی فوتبال ایران اردوی خود را از 20 یا 21 شهریور با حضور بازیکنان داخلی در تهران شروع می نماید و سپس 27 شهریور به اتریش می رود. قرار است تیم ملی ایران در اتریش با اروگوئه و سنگال ملاقات کند تا آخرین فرصت برای محک زدن بازیکنان و زیر نظر گرفتن آن ها رقم بخورد.

این در حالی است که تیم ملی ایران در ماه های اخیر شرایط عجیبی را تجربه کرد و اختلافات داخلی در این تیم بین بازیکنان، سرپرست و سرمربی به اوج خود رسید. بعد از برکناری و ابقای کار اسکوچیچ در تیم ملی که جایگاه مربی کُروات را به شدت متزلزل کرد، بازیکنان هم با انتشار بیانیه هایی در اینستاگرام، به اختلاف ها بر سر ادامه کار با اسکوچیچ دامن زدند.

در میان مخالفان اصلی اسکوچیچ اسامی نفرات شاخصی از تیم ملی همانند مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، احسان حاج صفی و کریم انصاریفرد به چشم می خورد. همه این بازیکنان لژیونر هستند و در تیم های اروپایی بازی می نمایند.

در هفته های گذشته و بعد از ابقای اسکوچیچ از سوی فدراسیون فوتبال، شایعاتی مبنی بر احتمال عدم دعوت از مخالفان سرمربی تیم ملی مطرح شد. هرچند دعوت نشدن مهدی طارمی به خاطر شرایط بسیار آماده ای که این روز ها در تیم پورتو پرتغال دارد کمی بعید به نظر می رسد، اما حاج صفی و انصاریفرد دو کاپیتان تیم ملی در خطر از دست دادن اردوی بعدی هستند.

حمید استیلی سرمربی تیم ملی هم در تازه ترین مصاحبهی خود، مطالبی را بر زبان آورد که ظاهراً بی ارتباط با خط خوردن برخی از ملی پوشان نیست.

استیلی شب گذشته در مصاحبه با شبکه خبر، اختلافش با سرمربی تیم ملی را تکذیب نکرد و گفت: دو روز پیش (یکشنبه) جلسه خوبی همراه ماجدی و اسکوچیچ داشتیم که فوق العاده جلسه خوبی بود. درباره برنامه آینده تیم ملی و اردو ها صحبت کردیم و همه مسائلی که از قبل داشتیم را کنار گذاشتیم.

وی با بیان اینکه مسائل گذشته صد درصد آسیب شناسی شده است، ادامه داد: هم من، هم ماجدی و هم اسکوچیچ نشستیم و تقریباً توانستیم مسائل را پیدا کنیم. ان شاءالله در اردوی بعد این مسائل را نداریم. این مستلزم حمایت رسانه ها و پیشکسوتان است. چیزی که برای ما مهم است، آرامش تیمی است که یاری می نماید شرایط تیم ملی روز به روز بهتر و یکدلی حاکم بشود.

اختلافات استیلی با اسکوچیچ و ایجاد حاشیه برای تیم ملی در پی این اختلاف هم بر هیچکس پوشیده نیست، اما جایی که سرپرست تیم ملی از رسانه ها و پیشکسوتان درخواست حمایت دارد، احتمالاً مربوط به کنار گذاشتن بازیکنان است.

در واقع سرپرست تیم ملی از همین حالا می خواهد جلوی ایجاد هجمه و نقدها را در صورت خط خوردن بازیکنان شاخص تیم ملی بگیرد و در نهایت باید دید اسکوچیچ کدام نفرات را از آخرین اردو پیش از جام جهانی کنار می گذارد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1401 بروزرسانی: 26 مرداد 1401 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2156

به "اظهارات عجیب حمید استیلی؛ حذف مخالفان اسکوچیچ قطعی شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات عجیب حمید استیلی؛ حذف مخالفان اسکوچیچ قطعی شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید