اعتراف سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به سندسازی برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش مجله سامی، ابراهیم شکوری اقرار کرد باشگاه های ایرانی حرفه ای نیستند و سندسازی هایی برای حضور آن ها در لیگ قهرمانان آسیا انجام شده است.

اعتراف سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به سندسازی برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش ، هفته پیش خبری منتشر شد مبنی براینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) فدراسیون فوتبال ایران را به دلیل تخلف برای صدور مجوز حرفه ای در سال 2019 به پرداخت 120 هزار دلار محکوم نموده که البته پرداخت 80 هزار دلار از این مبلغ برای 2 سال به حالت تعلیق درآمده است.

ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره این موضوع گفت: این جریمه برای سال جاری و سال گذشته نیست و برای سال 2018 است. در آن موقع یک تیم ممیزی از AFC به ایران آمده و ضمن بازرسی از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چهار باشگاه پیکان، استقلال، پرسپولیس و سپاهان را هم ممیزی کردند. امکانات و زیرساخت های مان مورد بازنگری نهاده شد و سپس گزارشی 70 صفحه ای درباره مسائل استادیوم ها و زمین های تمرینی ما ارائه شد.

او ادامه داد: شاید سال بعد باردیگر با این جریمه روبرو شویم چراکه باشگاه های ما حرفه ای نبوده و استادیوم های مان در اختیار تیم ها نیستند. در این شرایط 2 راه داریم یا از لیگ قهرمانان کنار بکشیم یا راهی برای حضور در این رقابت ها پیدا کنیم تا همچنان این شور و نشاط حفظ گردد. به هر حال ناظران AFC ایراد هایی را تشخیص داده اند و اعلام نموده اند بعضی امکانات تیم ها با اصول حرفه ای سازگاری ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 789

به "اعتراف سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به سندسازی برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به سندسازی برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید