شوک یک استقلالی به ستاره پرسپولیس چند ساعت مانده به دربی!

به گزارش مجله سامی، سرمربی نو تیم ملی فوتبال امید 35 بازیکن را برای حضور در این اردو دعوت نموده است که قبل از حضور در مسابقات غرب آسیا برگزار می گردد.

شوک یک استقلالی به ستاره پرسپولیس چند ساعت مانده به دربی!

نخستین فهرست تیم فوتبال امید ایران در حالی پس از دربی، روز پنج شنبه به وسیله رضا عنایتی اعلام خواهد شد که در این بین نام بعضی بازیکنان جوان لیگ فزونی از جمله محمد عمری، پدیده پرسپولیس قرار نمی گیرد.

محمد عمری که فصل درخشانی همراه با پرسپولیس سپری کرد و در 26 بازی این فصل حضور ثابت یا تعویضی در ترکیب سرخ پوشان داشت و چهار گل به ثمر رساند، به طور قطعی در فهرست نو تیم المپیک ایران حضور ندارد و رضا عنایتی به علت سن و سال این بازیکن تصمیم گرفته او را در نخستین فهرست خود قرار ندهد.

تیم فوتبال المپیک ایران رقابت های حساسی را در اوایل شهریور ماه در مرحله مقدماتی جام ملت ها به میزبانی ازبکستان خواهد داشت که فقط متولدین 11 دی 79 به بعد می توانند در این بازی ها حضور پیدا نمایند و به علت اینکه سن محمد عمری بیش از این تاریخ است، او نمی تواند تیم المپیک را همراهی کند.

بنابر این، رضا عنایتی تصمیم گرفته در نخستین اردوی تیم فوتبال المپیک ایران، نفراتی را به تمرینات دعوت کند که متولد 11 دی 79 به بعد هستند و می توانند شهریور ماه در ازبکستان و بازی های حساس مرحله مقدماتی جام ملت ها به میدان بروند.

اما محمد عمری و دیگر بازیکنانی که سن آنها واجد شرایط حضور در رقابت های هانگژو است، مطمئنا به اردوی تیم المپیک ایران پس از رقابت های مرحله مقدماتی جام ملت ها دعوت خواهند شد که امیرمحمد هوشمند (آلومینیوم اراک)، امید حامدی فر (استقلال)، محمد خدابنده لو (گل گهر) و ... در این جمع قرار دارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 خرداد 1402 بروزرسانی: 12 خرداد 1402 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 2286

به "شوک یک استقلالی به ستاره پرسپولیس چند ساعت مانده به دربی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک یک استقلالی به ستاره پرسپولیس چند ساعت مانده به دربی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید