امامی: بنا خسته بود و چالشی میان او و فدراسیون کشتی وجود نداشت

به گزارش مجله سامی، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت چالشی میان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با مدیران فدراسیون وجود نداشته است.

امامی: بنا خسته بود و چالشی میان او و فدراسیون کشتی وجود نداشت

به گزارش خبرنگاران، محمدابراهیم امامی درباره بازگشت محمد بنا به تیم ملی کشتی فرنگی گفت: مشکل و چالشی در میان نبود و بحث قهر هم مطرح نبوده است. در خانواده عظیم کشتی گاهی ممکن است برای بهتر پیش بردن اهداف کشتی، صحبت هایی مطرح گردد. بنا یکی از عظیمان کشتی است و نسبت به سمتی که دارد، احساس مسئولیت می نماید. او پیغامی به دبیر و سایر مربیان تیم ملی فرستاد که مبنی بر استعفا یا سایر چالش های موجود در ورزش نیست.

وی با اشاره به تعطیلی تمرینات تیم های ملی کشتی توضیح داد: در این شرایط کرونا که اردوها هفت ماه تعطیل است، بنا خسته شده که به او حق می دهیم. ما در سال المپیک هستیم و اتحادیه جهانی کشتی گفته احتمال برگزاری مسابقات جهانی یا لغو آن وجود دارد. اکنون در شرایط بلاتکلیفی به سر می بریم؛ به خصوص در کشتی که شرایط بحرانی است.

سخنگوی فدراسیون کشتی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، درباره نشست روز گذشته (دوشنبه) بنا با مدیران فدراسیون کشتی اعلام کرد: دعوت بنا را نباید به حساب این بگذاریم که او قهر نموده است. هدف از دعوت او، تقدیر از خانواده های شهیدان شهید و محمد پورهنگ بود. علیرضا دبیر و حمید سوریان از بنا دعوت کردند و او هم پذیرفت.

امامی درخصوص اینکه بنا تلفن همراه خود را هم خاموش نموده بود و مسئله ای میان او و فدراسیون کشتی وجود داشت، گفت: اسم مشکل را نیاورید. شما هم اگر خسته شوید، شاید تلفن همراه خود را خاموش کنید. ما اردویی نداریم که دسترسی به بنا الزامی باشد و اردوها تعطیل است. کشتی گیران در شهرهای خود تمرین می نمایند و توسط مربیان تیم ملی کتنرل می شوند. بنا استعفای کتبی هم نداد و پیغام او بر اثر خستگی بود. بنا صحبت هایی با دبیر و سوریان درخصوص ادامه جهت داشت و جای نگرانی نیست. او در خدمت ورزش اول کشور است و ادامه می دهیم تا به موفقیت های مورد انتظار مردم برسیم.

وی در خصوص زمان شروع لیگ های کشتی اعلام کرد: لیگ کشتی فرنگی 8 مهر و لیگ کشتی آزاد، 10 مهر شروع می گردد. این تاریخ ها طبق جلساتی که داشتیم، قوت دارد و امیدوارم در تهران به بهترین شکل شاهد برگزاری مسابقات باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1244

به "امامی: بنا خسته بود و چالشی میان او و فدراسیون کشتی وجود نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: بنا خسته بود و چالشی میان او و فدراسیون کشتی وجود نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید