امروز؛ آخرین زمان ارسال آثار به پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت

به گزارش مجله سامی، تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از راه اندازی پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت ویژه ایام نوروز 1400 اطلاع داد که امروز 15 فروردین ماه آخرین مهلت ارسال آثار به این پویش است.

امروز؛ آخرین زمان ارسال آثار به پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت

علی رمضانی در گفت وگو با پانا ضمن اعلام راه اندازی پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت ویژه ایام نوروز 1400 گفت: ارسال آثار فرهنگی و هنری مرتبط با آیین ها، آداب و رسوم بومی و محلی در روز سیزده بدر به وسیله پیغام رسان شاد باهدف محافظت از طبیعت و مشارکت اجتماعی دانش آموزان و انس با مواهب الهی انجام می گردد.

وی مخاطبان این پویش را دانش آموزان ابتدایی: (نقاشی سبک آزاد)، دانش آموزان متوسطه اول و دوم: (نقاشی و عکاسی) خواند و اضافه نمود: آخرین مهلت ارسال آثار امروز یکشنبه پانزدهم فروردین ماه 1400 خواهد بود .

رمضانی گفت آدرس برای ارسال آثار دانش آموزان دوره ابتدایی: @mehrbanibatabiat1، آدرس برای ارسال آثار عکاسی دانش آموزان دوره متوسطه: @mehrbanibatabiat2، آدرس برای ارسال آثار نقاشی دانش آموزان دوره متوسطه: @mehrbanibatabiat3 است.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی شناسنامه و مشخصات اثر در کپشن فایل ارسالی را به توضیح زیر توصیف کرد:

موضوع اثر:

نام و نام خانوادگی:

دوره تحصیلی:

نام مدرسه:

استان و شهرستان محل تحصیل:

حداکثر حجم فایل های ارسالی 10مگا بایت

وی ادامه داد: پدید آورندگان 50 اثر منتخب معرفی و به آنان جوایز ارزنده تقدیم خواهد شد. آثار ارسالی در کانال مهربانی با طبیعت به آدرس @batabiat1400 در پیغام رسان شاد منتشر و معرفی می شوند.

رمضانی این پویش را از سوی اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1598

به "امروز؛ آخرین زمان ارسال آثار به پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز؛ آخرین زمان ارسال آثار به پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید