ایجاد بازار خدمات فناوری اطلاعات در 9 حوزه

به گزارش مجله سامی، بازار خدمات فناوری اطلاعات وابسته به شبکه فناوری و نوآوری معاونت علمی ریاست جمهوری در 9 بخش، محصولات و خدمات گوناگون را عرضه می نماید.

ایجاد بازار خدمات فناوری اطلاعات در 9 حوزه

بازار خدمات و محصولات حوزه فناوری اطلاعات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم افزارها و دیگر حوزه ها در اختیار اعضای این شبکه قرار می گیرد. این خدمات توسط شرکت ها و افراد متخصص فعال در این حوزه که به عنوان کارگزاران شبکه شناخته می شوند، ارائه شده است.

نرم افزارهای سازمانی و اتوماسیون اداری، وب و میزبانی وب، خدمات ارتباطی و امنیت، تحلیل اطلاعات و داده، مدیریت و کنترل پروژه، خدمات زیرساخت، طراحی و توسعه نرم افزار و SEO ، مدیریت منابع انسانی و خدمات اقتصادی و حسابداری، از جمله 9 حوزه ای هستند که محصولات و خدمات مرتبط با آنها در بازار خدمات فناوری اطلاعات ارائه می گردد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، این شبکه برای خدمات دهی به اعضای شبکه، بازارهای متنوع دیگری را نیز ایجاد نموده است. بازار خدمات کسب و کار و بازار تسهیلات اقتصادی از جمله این بازارها هستند. شبکه نوآوری و فناوری ایران با ابلاغ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با رویکرد توسعه اقتصاد دانش بنیان شکل گرفته است. این شبکه خدمات بسیار متنوعی را به شرکت ها و فعالان فناور عضو شبکه ارائه می نماید.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1387

به "ایجاد بازار خدمات فناوری اطلاعات در 9 حوزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد بازار خدمات فناوری اطلاعات در 9 حوزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید