برنامه حضور الکنو در ایران تغییر نکرده است

به گزارش مجله سامی، به گزارش خبرنگاران، در چارچوب ملاقاتهای هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر والیبال تیم سیرجان در حالی تیم شهداب یزد را شکست داد که این بازی با حواشی همراه بود. به دلیل شکایت مسعود آرمات از تیم خاتم اردکان به دلیل عدم پرداخت مطالباتش با صدور حکم قضایی دبیر کمیته رویدادها پس از برگزاری یک ست از ملاقات دستور لغو بازی را صادر کرد.

برنامه حضور الکنو در ایران تغییر نکرده است

پس از وقفه یک ساعته بازی مجدداً از سر گرفته شد و به تیم خاتم اردکان اولتیماتوم داده شده تا روز آدینه مطالباتش را پرداخت کند در غیر این صورت بازی روی آدینه این تیم لغو خواهد شد.

میلاد تقوی دبیر کل فدراسیون والیبال در تبادل نظر با خبرنگاران درباره اتفاق اتفاق افتاده در بازی روز چهارشنبه تیم های خاتم اردکان و سیرجان گفت: تیم خاتم اردکان به دلیل بدهی حکم قضایی برای توقیف تیم داری در لیگ برتر والیبال داشت. نامه را به سازمان لیگ ارسال کردیم تا از روز چهارشنبه اقدام به جلوگیری بازی تیم خاتم گردد. اما ظاهراً نامه دیر به ناظر مسابقه ابلاغ شده است. در جریان جزئیات نیستم اما دبیر کمیته رویدادها ظاهراً دیر متوجه حکم قضایی شده و طبیعتاً ناظر مسابقه نیز پس از دریافت حکم، دستور توقف ملاقات را داده است.

وی ادامه داد: به همین دلیل بازی پس از ست نخست متوقف شده که البته با توجه به آغاز بازی، نباید این اتفاق رخ می داد.

تقوی درباره حکم قضایی گفت: مسعود آرمات به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از تیم خاتم اردکان شکایت نموده است و خاتم باید قبل از آغاز بازی تسویه را انجام می داد. زمانی که دادگاه اجرای احکام را صادر می نماید، منع از اجرای حکم، جرم است و ما نمی توانیم کاری کنیم. ظاهراً دبیر کمیته رویدادها اطلاعی از آغاز بازی نداشته و به همین دلیل دستور توقف بازی را به ناظر داده بود. البته این را نیز بگویم فکر نمی کنم جایی از آئین نامه و قانون آمده باشد در حین انجام بازی نمی توان آن را قطع کرد.

دبیر کل فدراسیون والیبال درباره شایعه عدم حضور آلکنو در ایران، گفت: این خبرها شایعه است. برنامه هیچ تغییری نداشته و هفت فروردین ماه اولین اردوی تیم ملی با حضور دستیاران ایرانی آغاز می گردد. اواخر فروردین که الکنو وارد ایران می گردد، 10 روز دیگر با حضور الکنو اردو خواهیم داشت. پس از آن پیش از آغاز رقابت های لیگ ملت ها نیز یک اردوی چند روزه در کازان روسیه برگزار خواهد شد.

وی درباره حضور دستیاران ایرانی در کنار الکنو گفت: در حال حاضر تندروان، اکبری، محمدی راد و سعید رضایی بازی ها را رصد می نمایند. این چهار نفر اطلاعات لیگ را مورد آنالیز قرار می دهند. هنوز دو دستیار ایرانی معین نشده است اما این اتفاق رخ خواهد داد و الکنو تنها یک دستیار خارجی و دو دستیار ایرانی در کنار خود خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1478

به "برنامه حضور الکنو در ایران تغییر نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه حضور الکنو در ایران تغییر نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید