برنامه مسابقات قهرمانی کشور دراگون بوت در بوشهر

به گزارش مجله سامی، مسابقات دراگون بوت قهرمانی کشور، 26 و 28 آبان ماه به میزبانی هیئت قایقرانی در دهکده گردشگری بوشهر برگزار می گردد.

برنامه مسابقات قهرمانی کشور دراگون بوت در بوشهر

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، با رای شرکت نماینده های مسابقات دراگون بوت قهرمانی کشور، هیئت قایقرانی بوشهر به عنوان میزبان این رقابت ها انتخاب شد. مسابقات دراگون بوت قهرمانی کشور 26 آبان در بخش بانوان و 28 آبان در بخش آقایان در مجموعه بین المللی قایقرانی دهکده گردشگری بندر بوشهر برگزار خواهد شد.

مسابقات طبق قوانین بین المللی فدراسیون جهانی کانوئینگ ICF و فدراسیون قایقرانی ایران در مسافت 200 و 500 متر با قایق 10 نفره برگزار می گردد. حداقل سن ورزشکاران 15 سال است.

این رقابت ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد و کلیه نفرات شرکت نماینده باید اصل تست PCR خود را با حداکثر زمان 72 ساعت پیش از شروع هر یک از مسابقات ارائه دهند و در سامانه مبین ثبت نام شده باشند.

هر تیم شامل 8 پاروزن، یک درامر و یک سکاندار، یک مربی کارت دار و یک سرپرست (برای مسابقات بانوان کلیه نفرات بانوان و مسابقات آقایان کلیه نفرات آقا) و 2 نفر ذخیره، مجموعا 14 نفر خواهد بود.

تیم های شرکت نماینده امکان معرفی یک داور کارت دار دراگون بوت را از استان خود دارند که باید تا تاریخ 12 آبان به فدراسیون معرفی گردد. هیئت های قایقرانی تا 15 آبان مهلت دارند آمادگی و اسامی خود را به فدراسیون قایقرانی اعلام نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1877

به "برنامه مسابقات قهرمانی کشور دراگون بوت در بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مسابقات قهرمانی کشور دراگون بوت در بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید