تراکتور باید بازی کند، ویلموتس تیمِ ساخته شده کی روش را نابود کرد

به گزارش مجله سامی، مرتضی اسدی در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد اعلام برنامه ادامه بازی های فصل جاری رقابت های لیگ برتر گفت: بهترین و حساس ترین تصمیم گرفته شد. رعایت پروتکل های بهداشتی می تواند یاری زیادی به برگزاری بازی ها کند. به هر حال باید با این ویروس به درستی مبارزه کرد. تمام جهان فهمید که قرنطینه برای برطرف این مشکل پاسخ مناسبی نیست و زندگی عادی مردم را با برگزاری بازی های ورزشی باید به حالت عادی بازگرداند.

تراکتور باید بازی کند، ویلموتس تیمِ ساخته شده کی روش را نابود کرد

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر بهترین روش ممکن برای عدالت خواهی بود. ضمن اینکه تیم های لیگ یک هم کوشش زیادی برای صعود نموده اند و نمی توان حقوق آنها را پایمال کرد.

وی درباره احتمال افزایش مصدومیت بازیکنان در ادامه رقابت های فصل جاری توضیح داد: قطعاً تیم ها نمی توانند برای یک فصل کامل بدنسازی داشته باشند. شرایط فعلی غیر قابل پیش بینی بوده است. درصد مصدومیت بازیکنان افزایش یافته و بازیکنان باید با آمادگی کامل جسمی و ذهنی پا به میدان بگذارند.

اسدی که سابقه پوشیدن پیراهن تراکتور و کاپیتانی این تیم در لیگ برتر را دارد درباره مخالفت باشگاه های خصوصی با برگزاری ادامه بازی ها یادآور شد: من داخل باشگاه های خصوصی نیستم که اطلاعات کامل داشته باشم. باید حرف های آنها را هم گوش می کردند. به هر حال آنها هم حق دارند ولی به نظرم تعطیلی رقابت های لیگ برتر راه منطقی و مناسبی نیست. تیمی مثل تراکتور به دلیل نبود بازیکنانی مثل اشکان دژاگه که هنوز به ایران نیامده است ضربه می خورد اما نمی توان به خاطر چند بازیکن خارجی، نتایج فصل جاری و کوشش هایی که باشگاه ها کشیدند را معلق نگه داشت. بهتر است تراکتور در لیگ برتر بازی کند.

وی ادامه داد: اگر تراکتور در لیگ برتر قدرتمند باشد قطعاً لیگ جذابی را خواهیم داشت. این تیم یکی از قطب های فوتبال ایران است و نمی توان از اسم او به راحتی گذشت.

اسدی درباره بحث های به وجودآمده راجع به قرارداد فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس نیز صحبت کرد و گفت: واقعاً از خواندن بعضی بندهای قرارداد ویلموتس که در رسانه ها منتشر شد شوکه شدم. قرارداد ترکمنچای به مراتب بهتر از این بود. متأسفانه مدیران فدراسیون فوتبال هیچ توجهی به عزت کشور نداشتند. آنها با التماس سراغ مارک ویلموتس رفتند و حالا همان ها دست به دعا برده اند که جریمه نشویم.

وی درباره لزوم برخورد با چنین قراردادهایی گفت: ایراد از اساس است که برخورد جدی و انضباطی با چنین افرادی که در بستن قرارداد ویلموتس نقش داشته اند نمی گردد.

وی در انتها اعلام نمود: ویلموتس نسل فوتبالی را که کارلوس کی روش حاضر و آماده به او داد را نابود کرد. پس از یک دهه آقایی در فوتبال ملی حالا برای رفتن به جام جهانی باید منتظر باخت عراق و بحرین باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1084

به "تراکتور باید بازی کند، ویلموتس تیمِ ساخته شده کی روش را نابود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور باید بازی کند، ویلموتس تیمِ ساخته شده کی روش را نابود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید