تشکر محیط زیست استان تهران از طرفداران استقلال

به گزارش مجله سامی، اقدام تحسین برانگیز طرفداران استقلال و جمع آوری زباله ها پس از ملاقات فوتبال با شهر خودرو موجب شد تا سعید محمودی از این حرکت فرهنگی و محیط زیستی از طرفداران استقلال تقدیر کند.

تشکر محیط زیست استان تهران از طرفداران استقلال

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، سعید محمودی، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران، در این خصوص با اشاره بر اینکه باشگاه ها و استادیوم های ما یک مکان فرهنگی-ورزشی محسوب می گردد و تقویت اقدامات فرهنگی در برگزاری مسابقات ارزشمند است، گفت: اقدام هوادارن تیم استقلال تهران در جمع آوری زباله ها در انتها بازی بیانگر فرهنگ بالا و اخلاق مداری این تماشاگران بود.

وی با تاکید بر تجارب جهانی در بسیاری از اماکن ورزشی پیشرفته جهان، اضافه کرد: بطور کلی مدیریت زباله ها در هر جا و مکانی ضروریست و استادیوم ها نیز از این امر مستثنی نیستند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه در این زمینه احتیاجمند کار بیشتر و فرهنگ سازی افزونتر هستیم، توضیح داد: سابقه نشان داده که هر جاکه یک حرکت فرهنگی بطور خودجوش از سمت خود مردم شروع و پیگیری شده، اثربخشی بیشتری داشته است.

محمودی ادامه داد: البته بطور حتم این حرکت های خودجوش احتیاج به تقویت و یاری از سوی مسئولین دارد.

وی در انتها گفت: این اقدام طرفداران استقلال جای تقدیر داشته و بیانگر این است که محیط زیست متعلق به همه ماست و همه ما باید در حفظ آن کوشا باشیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 646

به "تشکر محیط زیست استان تهران از طرفداران استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکر محیط زیست استان تهران از طرفداران استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید