توافق استقلال با مربی گران قیمت آلمانی - ایرانی

به گزارش مجله سامی، به گزارش سرویس ورزشی خبرنگاران، به نظر می رسد احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال از برگ برنده اش که احتمالا رای به ابقایش در استقلال بدهد، استفاده می کند. سعادتمند این روز ها به شدت مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفته و گفته می شود قرار است امروز و فردا از کار برکنار شود؛ البته این برکناری مشروط است و او اگر نتواند نیمکت آبی ها را سروسامان دهد، رفتنی است.

توافق استقلال با مربی گران قیمت آلمانی - ایرانی

بعد از شکست در پروژه بازگشت استراماچونی به ایران، که بسیاری باز هم عدم صداقت سعادتمند را در آن دخیل می بینند، عزم مسئولان باشگاه استقلال جزم شد تا هر طور شده الکس نوری، سرمربی آلمانی - ایرانی که سابقه فعالیت و مربیگری در بوندس لیگا را دارد به ایران بیاورد.

الکس از آنجا که دوملیتی است شامل قانون منع ورود خارجی های جدید به لیگ ایران نمی شود و از این حیث مسئله ای برای نشستن روی نیمکت استقلال در فصل آینده ندارد، ولی موضوع اینجاست که استقلال، باشگاهی که بدهی زیادی دارد و هنوز هم بابت نپرداختن غرامت شفر، پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته است چطور می خواهد هزینه سرمربیگری الکس نوری را بدهد؟

شنیده ها حکایت از این دارد که الکس نوری حاضر به انعقاد قرارداد ریالی با باشگاه نیست و درنظر دارد قراردادش با استقلالی ها را به یورو ببندد؛ از این مورد گذشته، یکی از مدیران فوتبالی که پیشتر باب مذاکره با این مربی برای ورود به فوتبال ایران را گشوده از پیشنهاد دستمزد 2 میلیون یورویی نوری خبر داده و گفته که با این قیمت نمی شود با الکس وارد مذاکره شد. حالا آیا استقلال و در راس همه، احمد سعادتمند توانسته با او با رقمی پایین تر، چیزی نزدیک به 1.2 میلیون یورو قرارداد ببندد؟

این ها پرسش ثانویه است، چون فعلا باشگاه استقلال و البته شخص مدیرعامل خبر داده توافقات اولیه با الکس نوری حاصل شده و منتظر نظر اعضای هیات مدیره باشگاه هستند تا این قرارداد رسمی و دائمی شود.

منبع: فرارو
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 1257

به "توافق استقلال با مربی گران قیمت آلمانی - ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق استقلال با مربی گران قیمت آلمانی - ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید