حساسیت AFC روی الزام های امنیتی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش مجله سامی، در جلسه هماهنگی با حضور نمایندگان فدراسیون فوتبال، پرسپولیس و استقلال برای برگزاری بازی های لیگ قهرمانان اجرای الزامات امنیتی به ویژه در بخش تماشاگران مورد تاکید نهاده شد.

حساسیت AFC روی الزام های امنیتی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش خبرنگاران و به نقل سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه، امروز سه شنبه با حضور حامد مومنی از فدراسیون فوتبال، نمایندگان باشگاه های پرسپولیس و استقلال، جلسه ای به منظور هماهنگی بر سر بازی های لیگ قهرمانان آسیا در فدراسیون فوتبال برگزار گردید.

پندار خمارلو و امیر علی حسینی به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس در این جلسه حضور پیدا کردند.

در این جلسه، درباره تمام موارد مربوط به برگزاری مسابقات و میزبانی از بازی ها و تیم هایی که به تهران سفر می نمایند، صحبت و روی برخی موارد، بیشتر تاکید شد.

از موارد موکد در صحبت ها، الزامات امنیتی است که باید در برگزاری بازی ها رعایت گردد. در همین ارتباط موضوع بلیت فروشی و لزوم جلوگیری از ورود افراد بدون مجوز و بلیت استادیوم بطور جدی مورد بحث نهاده شد.

در این ارتباط نماینده فدراسیون تاکید داشت کنفدراسیون فوتبال آسیا هر آن ممکن است با بروز کوچکترین مشکل انضباطی و امنیتی در حوزه تماشاگران، نسبت به اعمال محرومیت تعلیقی پرسپولیس اقدام کند.

بر همین اساس تاکید شد، مواردی چون ورود خارج از ظرفیت تماشاگران به استادیوم و حضور آنها روی پله ها، راهروها و در کل مسیرهای خروج نباید مشاهده گردد.

در این جلسه همچنین تاکید شد، تماشاگران باید به شدت مراقب اجرای مسائل انضباطی روی سکوها باشند و در همکاری با عوامل برگزاری مسابقه، مانع از وقوع مواردی شوند که می تواند باشگاه ها را با جرایم یا تنبیهات جدی تر روبه رو کند.

چاپ و نصب تابلوهای راهنما و حضور کادر کامل برگزاری مسابقه از جمله راهنما و مترجم از دیگر موارد مورد بحث بود.

در این جلسه همچنین تاکید شد، ID کارت هایی که صادر خواهد شد فقط برای یک بازی یا بازی ها در یک کشور مورد استفاده نیست و در بازی های دیگر حتی در کشورهای دیگر اعتبار خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 152

به "حساسیت AFC روی الزام های امنیتی در لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حساسیت AFC روی الزام های امنیتی در لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید