خدمات دانشجویی دانشگاه شریف غیر حضوری شد

به گزارش مجله سامی، معاونت دانشجویی دانشگاه شریف در اطلاعیه ای اظهار داشت: خدمات دانشجویی این دانشگاه به صورت غیر حضوری انجام میشود.

خدمات دانشجویی دانشگاه شریف غیر حضوری شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات چگونه برای تحصیل به کانادا برویم هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله سامی، معاونت دانشجویی دانشگاه شریف در اطلاعیه ای اظهار داشت: دانشجویان برای ثبت نام وام های دانشجویی می توانندمستندات وام های صندوق رفاه دانشجویان به وسیله سامانه شاخص ارسال کنند.

بر اساس این گزارش، به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی وام های صندوق رفاه دانشجویان می رساند جهت ارسال مستندات وام های درخواستی می توانند به وسیله زیر منوی ارسال مستندات وام های صندوق رفاه در منوی اصلی خدمات غیرحضوری سامانه شاخص به آدرس stu.sharif.ir نسبت به ارسال مستندات مربوطه تا سرانجام 14 اردیبهشت ماه جاری اقدام کنند.

تسویه حساب غیر حضوری

همچنین در این اطلاعیه آمده است:دانشجویان متقاضی تسویه حساب با ادارات مذکور می توانند، جهت ارسال درخواست به همراه مستندات مربوطه به وسیله زیر منوی تسویه حساب غیر حضوری در منوی اصلی خدمات غیرحضوری سامانه شاخص به آدرس stu.sharif.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: samitm.ir شناسه مطلب: 998

به "خدمات دانشجویی دانشگاه شریف غیر حضوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات دانشجویی دانشگاه شریف غیر حضوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید